Buda benim felişim =)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Buda benim felişim =)

İleti Kindred Brujah » 06 Ağu 2012, 20:23

12 Eylülden beri beraberiz kendisiyle, LPG montaj fotoğraflarını da koymuştum :) 13 bin kilometredir yol alıyoruz birlikte şu an 73 binde, araç 2000 model 1.3 Mpi :) benzinde 29 - gazda 18 kuruş yakıyor, bugünkü fiyatlarla :)

Satmayı düşünmüyorum normalde ama arkadaşlarla eve çıkma durumumuz var, eğer öyle olursa ve heveslisi çıkarsa belki satabilirim :)

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti favori » 06 Ağu 2012, 20:54

Maşallah çok temiz görünüyo,Allah kaza bela vermesin...bende de 2001 i var,ben çok seviyorum arabamı,bazen düşünüyorum Fabia ya mı geçsem diye ama kıyamıyorum satmaya da...değerini bil bence :)
Kullanıcı avatarı
favori
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Suat Y.
Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia 1.3 glxi 2001

İleti Kindred Brujah » 06 Ağu 2012, 22:41

fabiadan daha iyi bir görüş alanı var bu aracın sürerken bende çok seviyorum :) güvenlik dışında bir sebebi yoksa geçmeyin bence, bu araç daha keyifli bir araç sürüş zevki fabiadan daha fazla :)
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti gökhanduman53 » 07 Ağu 2012, 09:28

Maşallah çok temiz görünüyo kardeş,ama camlar filim istiyor onu diyim :))
gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhanduman
Nereden: Rize
Arabanız: skoda Pickup

İleti cobweb » 07 Ağu 2012, 10:37

Maşallah 10 numara felişin var Anıl, ALlah nazarlardan korusun :)

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti feliş » 08 Ağu 2012, 14:25

Araban çok güzel Allah kaza bela vermesin bir tek arkalara kendi orjinal çamurluğunu taktırırsanız daha da güzelleşecektir
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti feliş » 08 Ağu 2012, 14:38

20042012157.jpg
Bu da benden olsun
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti Kindred Brujah » 08 Ağu 2012, 18:40

Amin :) Teşekkür ederim :)

cobweb yazdı:Maşallah 10 numara felişin var Anıl, ALlah nazarlardan korusun :)

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 08 Ağu 2012, 18:41

Bende orjinal manyaklığı var :) Film falan bozuyor bence orjinalliği, fabrikadan böyle çıkmış, benden de çıkana kadar böyle kalacak :)

gökhanduman53 yazdı:Maşallah çok temiz görünüyo kardeş,ama camlar filim istiyor onu diyim :))

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 08 Ağu 2012, 18:43

Sağolun, onları bir ara alacaktım ama sonra vazgeçtim gözüme güzel gelmemişti koyup bakınca :) belki ilerde taktırırım :)

feliş yazdı:Araban çok güzel Allah kaza bela vermesin bir tek arkalara kendi orjinal çamurluğunu taktırırsanız daha da güzelleşecektir

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 08 Ağu 2012, 20:52

araç temiz bence satılmaz , binin gitsin...

şuanda bende pickup'ı yaptırdım yakında klima için bir çalışma yapacagız klimacı arkadaşlarla o işlemi başarı ile

gerçekleştirir isek piyasada tek olacak çünkü klima aracın motordan tamamen bagımsız olacak...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti Kindred Brujah » 08 Ağu 2012, 21:01

Eğer aklınızda direk elektrik beslemeli klima varsa, bana sorarsanız yine de çekişte bir düşüş olur gibime geliyor, sonuçta aküyü şarj eden şey yine motor, klima aküden çektikçe çekişte yine bir azalma olacaktır, tabi bunlar sadece düşünce deneyleri :)

PİCK-UP yazdı:araç temiz bence satılmaz , binin gitsin...

şuanda bende pickup'ı yaptırdım yakında klima için bir çalışma yapacagız klimacı arkadaşlarla o işlemi başarı ile

gerçekleştirir isek piyasada tek olacak çünkü klima aracın motordan tamamen bagımsız olacak...

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir