çeki demiri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çeki demiri

İleti feliş » 16 Ağu 2012, 22:33

16102011022.jpg
Arkadaşlar resimde işaretlemiş olduğum arka tampon çeki demiri kapağını Adana'da ünal ticarette buldum aradım Arif Çayhan abimiz hesap numarasını verdi oraya 12tl yatırıp beni tekrar arayın ben kargoya vereyim dedi.Benim sormak istediğim bu plastik parça Adana'dan Kırıkkale'ye kargoyla kaç tl ye gelir

Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti PİCK-UP » 17 Ağu 2012, 00:27

en az 5 ile en fazla 12 lira arasında ptt kargo daha uyguna getirebilir... yinede biir kargo şirketine sorun
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti feliş » 02 Eyl 2012, 19:59

kargo bana ulaştı sekizbuçuk lira tuttu ama ben yeni kasa felicianınkini söyledim bana eski kasa felicianın tampon kapağını gönderdiler geri gönderdim Adana'da büyük bir yer varmış eğer orada varsa doğrusunu gönderecekler
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti chuckie » 02 Eyl 2012, 20:44

Ben ünal ticaretten 97 model felicia için bagaj kapağı sipariş etmiştim. 105 tl bagaj kapağıydı kargoda 13 tl tuttu. oda sigortalı olmasından dolayı. kırılcak bişey değilse sigortalı yollamazsa en fazla tutcağı kargo 10 tl.
chuckie
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Taner
Nereden: Ankara
Arabanız: 97 Felicia 1.3 glxi

İleti feliş » 02 Eyl 2012, 21:42

Yaw ben artık kargo parasıymış neymiş onları geçtim, abi koca Türkiye'de hiçbir yerde bulunmazmı bu parça ya skoda tutulmayan bi araba desem neyse her adım başı skoda var Türkiye'de bir yerden sonrada bıktırıyor.
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti serhat_a89 » 03 Eyl 2012, 09:49

feliş yazdı:Yaw ben artık kargo parasıymış neymiş onları geçtim, abi koca Türkiye'de hiçbir yerde bulunmazmı bu parça ya skoda tutulmayan bi araba desem neyse her adım başı skoda var Türkiye'de bir yerden sonrada bıktırıyor.

Her adım başı Şkoda.mı var biraz iddaalı bir laf olmuş, eğer varsa ben niye görmüyorum hiç...
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti feliş » 03 Eyl 2012, 11:23

Abi sen hiç İstanbul, Ankara veya Kırıkkale'ye gittinmi ben gittim hatta şu an Kırıkkale'de oturuyorum kisif gibi sen Eskişehirden çıkmıyorsan orasını bilemem
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MadloveR » 03 Eyl 2012, 16:47

feliş yazdı:Abi sen hiç İstanbul, Ankara veya Kırıkkale'ye gittinmi ben gittim hatta şu an Kırıkkale'de oturuyorum kisif gibi sen Eskişehirden çıkmıyorsan orasını bilemem

Bir de gelin Konya'yı görün. Kaç tane Skoda var :)
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti feliş » 03 Eyl 2012, 17:19

Tabiki abi ilden ile değişiklik gösterebilir mesela rize gibi yerde yaygın olmayabilir çünkü orası yüksek bir yer (yere yakınlığı açısından...)
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti samett234766 » 15 Eyl 2012, 23:21

ANKARADA 120 DAİRELİK 5 APARTMANDAN OLUŞAN Bİ SİTEDE OTURUYORUM SKODANIN HER MODELİNİ SAYARSAM ŞU AN KAMERADAN SAYDIM SAAT: 00.10 TOPLAM 29 ADET GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN
samett234766
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: samet köse
Arabanız: felicia 1999

İleti serhat_a89 » 16 Eyl 2012, 19:16

MadloveR yazdı:
feliş yazdı:Abi sen hiç İstanbul, Ankara veya Kırıkkale'ye gittinmi ben gittim hatta şu an Kırıkkale'de oturuyorum kisif gibi sen Eskişehirden çıkmıyorsan orasını bilemem

Ben arabayı Konyadan aldım zaten Konya da çok onu biliyorum :) Ankaraya çok gittim çok fazla görmedim

Kütahyada hiç görmedim, İzmir de her yeri gezdim çok görmedim, Bilecikte 2 yıl yaşadım görmedim, Sakarya

Adana ve Trabzonda çok sanırım internette çok denk geliyo. Zaten 2. Skoda.yı yani babamın Fabia.yı da

Sakaryadan aldık. Eskişehirde Yeti sadece 1 tane gördüm Octi Feli Fabi nadir çünkü bayi servis usta yok!
Şimdi TR genelinde çok Skoda var mı yok mu? Bilip bilmeden konuşuyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti Kindred Brujah » 18 Eyl 2012, 11:42

Türkiye genelindeki yayılımını bilmem ama toplam satış rakamları olarak çok üst sıralarda olduğunu biliyorum. Konya-Ankara-Adana vs.. buralarda 'Türkiye geneli' dediğiniz şeyin içinde yer aldığı için doğrudur. Skoda çok var piyasada. Ankara da nasıl çok fazla görmediniz ben eryamanda oturuyorum sadece burada gün içinde 2-3 tane görüyorum renk renk, hemde sadece felicia için böyle bu, ha derseniz fabia-octavia dan ne haber, kaynıyor Ankara da. Birde şöyle birşey var aracı alana kadar görmezsiniz zaten, aldıktan sonra yada almaya karar verince daha çok görmeye başlarsınız, insan beyni öyle çalışır çünkü, algıda seçicilik diyelim.

serhat_a89 yazdı:Ben arabayı Konyadan aldım zaten Konya da çok onu biliyorum :) Ankaraya çok gittim çok fazla görmedim

Kütahyada hiç görmedim, İzmir de her yeri gezdim çok görmedim, Bilecikte 2 yıl yaşadım görmedim, Sakarya

Adana ve Trabzonda çok sanırım internette çok denk geliyo. Zaten 2. Skoda.yı yani babamın Fabia.yı da

Sakaryadan aldık. Eskişehirde Yeti sadece 1 tane gördüm Octi Feli Fabi nadir çünkü bayi servis usta yok!
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti feliş » 30 Kas 2012, 23:09

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlattım ben bu açık yeri bagalitle kapattırıp boyatsam düzgün birşey olurmu yani sarkma falan yapmaz demi
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AhmetH » 30 Kas 2012, 23:48

Neden taktınız bu kadar bu kapağa :D
ben ilk gün çıkardım hala bagajda 14 yıldır kapaksız duruyor.
zaten LPG de geldi tam ordan doluyor
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti efboacestc » 01 Arl 2012, 01:03

abi takılmazmı yav çok fark ettiriyor arabanın arkadan duruşunu sanki tampon kırık gibi duruyor kapak yokken :)
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti alwaysloser » 01 Arl 2012, 21:32

ben adana da yaşıyorum skoda burda çok ama çok yaygın VIRS ine kadar var

ünal ticaret sağlam bir yerdir hemen her parça bulur b siteyede üye zaten orda çalışan arkadaşım aradığınızda kullanıcı adını sorun ihtiyacnız olan parçanın yerinin forosunu yolayın o şekilde daha sağlam olur
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti feliş » 15 Arl 2012, 20:08

alwaysloser yazdı:ben adana da yaşıyorum skoda burda çok ama çok yaygın VIRS ine kadar var

ünal ticaret sağlam bir yerdir hemen her parça bulur b siteyede üye zaten orda çalışan arkadaşım aradığınızda kullanıcı adını sorun ihtiyacnız olan parçanın yerinin forosunu yolayın o şekilde daha sağlam olur
Ünal ticarete sordum kalmamış, o kapağın içine baktımda tırnakların geçtiği yer kırılmış bagalit yaptırmaktan başka çözüm yok
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti rüzgarınoğlu » 16 Arl 2012, 03:05

serhat_a89 yazdı:
MadloveR yazdı:

Ben arabayı Konyadan aldım zaten Konya da çok onu biliyorum :) Ankaraya çok gittim çok fazla görmedim

kütahyada 3 yıl kaldım hiç skoda görmeyen arkadaşlar kör sanırım yada öle bi gelip geçti :D orası torosun vede skodanın merkezidir ayrıca izmirliyim adım başı skoda vardır ...
rüzgarınoğlu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdem zıngıl
Nereden: İzmir
Arabanız: favorit 136L

Sonraki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir