Dikiz aynası yapıştırma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Dikiz aynası yapıştırma

İleti ZAMBOĞLU » 07 Eyl 2007, 16:13

arkadaşlar ön dikiz aynası çamdan yapıştığı yerden koptu. onu nede yada nasıl yapıştırda bilirim.

ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 07 Eyl 2007, 18:33

normal pencere camcılarında yaptırabilirsin ama bir alet var o hepsinde yoktur, olanı bulduğun zaman onlar orjinal yapıştırırlar.

yalnız yanında ol ki, sürdükleri yapışkan madde her yere dağılmasın.
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 08 Eyl 2007, 01:01

Bende eskidan felicia vardı bir gün yolda ayna fırladı kucağıma düştü biranda çırılçıplak kalmış gibi hissettim kendimi LOL Camı değiştirebilen adam aynayıda yapıştırır mantığıyla gittim bir camcıya yapıştırdılar. Fakat o gün hava yağmurluyu camda demekki içten biraz buğulu olunca fazla sürmedi bir gün gene düştü. Bu sefer başka bir camcıya gittim kazma çırağada dedimki güneşlikleri indir yerini doğru düzgün ayarla. Tamam abi ayarlarım ben falan fişman derken öyle bir yapıştırmışki yolcu güneşliği açarken aynaya çarpıyordu Angry Sökmeye kalksak birde camımdan olurum bakarsın dedim söve söve kabul ettim durumu. Kısaca ayna olayı biraz hassas mesele özen gösterilmesini sağlamanız lazım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti elemsi » 09 Eyl 2007, 00:45

oto camcıya götür kuvvetli yapıştırıcılar sonra sıcak hava makınesıyle üfleme yapıp hemne yapısrıyorlar bır daha da camı kırmadan sökemezsin
elemsi
CLASSIC
CLASSIC

İleti ZAMBOĞLU » 10 Eyl 2007, 17:08

oto camcıya yapıştırttım bakalım ne zaman düşecek.
ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irem » 10 Eyl 2007, 22:40

oto camcıların çoğu siyah mastik denen  yapıştırıcıyı kullanıyor bir tuttumu çok zor düşer aynı mastikle camıda yapıştırıyorlar
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir