Vantilator kayisiniza dikkat edin.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Vantilator kayisiniza dikkat edin.

İleti AhmetH » 15 Kas 2012, 21:08

Su lanet kayis yuzunden yine yolda kalacaktim nisan ayinda degistigi halde parcalandi. Son haftalarda kaydirma sesi yapiyordu soguklardandir dedim duzelmedi baktim bollasmis az bisey gerdim dun parcalandi.

Uzerindeki kayista 9.5x975LA yaziyordu skoda parcacisina gitmek yerine olcu ile kayis satan biyerden aldim DAYCO marka aracin sesi bile degisiyor umarim uzun sure bakmam.
Bagajinizda 8 liralik bu kaystan bulundurun derim.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti forman37 » 15 Kas 2012, 21:16

bı cumleyı unutmussun ahmet usta :) kayıs degısımınde kayısın nasıl gerıldıgı kayısın omrunu % 100 etkıler bunu eklemıs olayım kayıs gerıldıkten sonra kontrol edılır 1 parmak kalınlıgı kadar esnemesı gerekıyo .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti AhmetH » 15 Kas 2012, 21:28

heh haklısın dediğin gibi olmalı :)

ama ben şöyle yaptım vaktim olduğundan ve sapıklığımdan :D ;

ilk taktım ve boşluğunu aldım o şekil kullandım bir süre sonra esnedi ve ara gaz verirken sıyırdığının sesi gelmeye başladı.
dedim kayış kendine geldi yeni mekanına yerine yurduna alıştı, esnekliği şekli kendine geldi

açtım kaputu az bişey daha boşluğunu aldım esnekliğide dediğin gibi 1 parmak civarıydı.

garibanlık levye falan olmadığından bende alternatörün arkasına sokup kasmak için eldeki imkanları sopaları çubukları iyi değerlendirdim :P
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti forman37 » 15 Kas 2012, 21:33

ben opel servısınde calısıyorum 11 yıldır bende tamırcıyım :) dukkanda yok yok ama eve gelınce hıcbısey yok :D bende evın onunde kayısı gereyım dedım rezıl oldum levye yoktu ınsaat kuregını aldım soktum araya napayım care yok mıllet bana bakıyo bu delı napıyo dıye :D
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

Felicia

Kimler çevrimiçi