skoda alacam !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda alacam !

İleti ilgazweb » 29 Oca 2013, 23:21

öncelikle merhaba arkadaşlar skoda felicia 1.3 combo 1998 model 9000 tl diyor bir arkadaş km si 100 000 civarında imiş .Size bazı sorularım var bilen arkadaş çıkarsa çok sevineceğim.

1. Bu arabayı (combo-sw) tavsiye edermisiniz .
2. çok mu yakıyor (öyle diyorlar)
3. parçası çok mu pahalı zor mu bulunur ?
4.Neye dikkat ederek alıyım ? Fiyatı iyi mi ?
5.Satarken zor mu satılır ?
şimdiden teşekkürler .

ilgazweb
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Çankırı

İleti kazax » 29 Oca 2013, 23:32

bende 97 modeli var combo demek bu araçlarda station wagon oluyor araç nasıl diye soracak olursan kişiye mukabil bir cevap verilir yani kişinin kullanımına hizmet eden bi araçtır evli çocuklu ve seyehat eden biri için biçilmiş kaftan çok yokma layına gelirsek şahin doğan misali araçlardan daha az yakar normal kasa felicialardan 1 kaç kuruş fazlası olur buda kasanın agırlığından kaynaklanır bu araçları satışta problrm yaşamazsınız satışı sıkıntılı araçlar değiller her zaman piyasası bulunur fiyat konusuna gelince 9000 tl felicianın yeni yüzümü eski yüzümü bilemedim ama genel olarak 7500 civarından başlar bu araçların fiyatları temizliğine göre fiyatı artar.bu araçların parça konusunda hiçbir sıkıntısı yok tabiri caizse bakkaldan bile alırsın :)) parçaları gayet makuldur sen o motor yaptırmaya kalksan parçaları dahil sana maliyeti en fazla 1000-1200 e mal olur . o arbaya baktır iyi ise güzel bi pazarlıkla al felicialar cefakar konforlu araçlardır
kazax
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat güler
Nereden: Ankara
Arabanız: felicia combi 1.3 glx

İleti ilgazweb » 29 Oca 2013, 23:39

Hocam Allah razı olsun şu an konyada yım seni dinliyecem ve yarın bakmaya gidiyorum . Bu kadar kısa sürede cevap verdiğin için çok teşekkürler bu modellerin kronik sorunları var mı acaba ?
ilgazweb
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kazax » 29 Oca 2013, 23:44

kronikleşmiş bir sorunu yok temiz bakarsan yıllarca binersin bende almadan baya bir soruşturmuştum söylenenlerin aksi olmadı satan adamın pisliklerini temizliyorum sadece hepsi o adam leş gibi binmiş.
gecen hafta komple ön takımını değiştirdim 2 amartısor, 2 komple tabla, direksiyon kutusu, 4 litre motor yağı, yağ filtresi, akis körükleri, hepsi 390 tl tuttu parça ve malzeme parası
kazax
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilgazweb » 30 Oca 2013, 00:00

Maşallah hocam hem arabana hemde sana inşallah kazasız belasız binersin ve ben de hayırlısıyla temiz bir araba sahibi olurum
ilgazweb
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kazax » 30 Oca 2013, 01:12

sağol allah razı olsun .inşallah hayırlısı olur temiz bi araba sahibi olursun
kazax
CLASSIC
CLASSIC

İleti seco » 30 Oca 2013, 02:27

Hayırlısı olsun benimde 99 yeniyüz felicia var.Sıkıntılı arabalar değiller eski teknoloji karbiratörlü 8 valf motor lpg ile uyumlu. Geniş hacim küçük motor şu anki pahalılıkta yakıt anlamında ilaç gibi bişey.Tavsiye ederim fakat anlayana kontrol ettir.Muayene sorunu olmasın.Diğer şeyler teferruat..
Kullanıcı avatarı
seco
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seçkin hoşgör
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 99 felicia glx combi

İleti Ahmet BALKANCI » 30 Oca 2013, 12:34

BENDE DE FELİCİA 2000 MODEL HB. 1.3 MPİ MOTOR VAR 155.000 KM'DE. BENZİNLİ. ÇOK MEMNUNUM SIKINTI YOK, 3. SAHİBİYİM. SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM. YAKIT NORMAL. 90 KM. SÜRATİ GEÇERSENİZ HER ARAÇ YAKAR. PARÇA PROBLEMİ YOK. ANCAK PARÇA ALIRKEN DİKKAT EDİN KESİNLİKLE "ÇİN" MALI PARÇA KULLANMAYIN. YEDEK PARÇACILARI NETTEN BULABİLİRSİNİZ. MESALA BEN İSTANBUL'A SİPARİŞ VERİYORUM, 1 GÜN DE KARGO İLE GÖNDERİYORLAR. AİLE ARABASIDIR. AYNI YAŞIT YERLİ ARABALARA DEĞİŞMEM. KİMSEYİDE DİNLEMEM. SKODA'DAN ANLAMAYAN USTALARA DA PEK KARIŞTIRTMA. FİYAT KONUSUNDA YUKARIDA ARKADAŞIMIZ GÖRÜŞ BELİRTMİŞLER. PAZARLIK YAPIN HAYIRLI OLSUN.
Ahmet BALKANCI
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet BALKANCI
Nereden: Edirne
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir