felicia glx 96

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia glx 96

İleti spartacus » 06 Şub 2013, 19:51

merhaba ardaşlar geçen hafta 96 model felia aldım motoru 1.3 bu araç hakkında bilgi sahibi değilim aranızda bu aracı tanıyan arkadaşlardan nasıl olduğununu yazmalarını rica ediyorum şimdiden teşekkürler

spartacus
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ahmetyalmız
Nereden: Bursa
Arabanız: felicia GLX 96

İleti Ömer Fatin » 06 Şub 2013, 23:33

Merhabalar. Aracınız hayırlı uğurlu olsun.

Almış olduğunuz araç kişiden kişiye ve kullanıma göre değişiklik göstermekle beraber genel olarak amacına hizmet eden cefakar kullanıcı dostu, kullanıma ve bakıma bağlı olarak az yakan bir araçtır. Halk arasında motoru küçük çok yakar bunlar denilmesine karşın kuş serisi ve benzer araçların LPG de yaktığını benzinde yakıp ekonomi yapan bir araçtır. Tabili bu durumun oluşmasında aracın bakımı ve sürücüsün etkisi büyüktür.
Bu araçların satışta problem yaşamazsınız, her zaman piyasası bulunur. Parça konusunda hiçbir sıkıntısı yok neredeyse tüm parçalarının orjinal ve yan sanayisi kolay bulunabilir ve ulaşılabilirdir ve fiyatları da uygundur.
Temiz bakılır ve kullanılırsa yıllarca binilecek konforu da yeterli araçlardır.

Daha detaylı bilgilere forumda arama yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. ilgili konular defalarca açıldı ve konuşuldu. Biraz zaman ayırıp okursanız çok güzel ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tekrardan hayırlı olsun.
1998 Skoda Felicia 1.3 GLX Combi
Benzin/LPG Tüketimi
Kullanıcı avatarı
Ömer Fatin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer Fatin
Nereden: Bolu
Arabanız: 98 Felicia GLX Combi

İleti Ahmet BALKANCI » 07 Şub 2013, 11:39

ARACINIZ HAYIRLI OLSUN. GÜLE GÜLE KULLANIN. ARKADAŞIMIZIN GÖRÜŞLERİNE KATILIYORUM. FORUMU SÜREKLİ TAKİP EDERSENİZ FAYDALI OLUR SİZE. SAYGILARIMLA.
Ahmet BALKANCI
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet BALKANCI
Nereden: Edirne
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000

İleti Bilginer » 15 May 2013, 16:10

benim şu anda 1999 Felicia Combi GLX ve 2006 Fiat Ducato aracım var... çok araba değiştirdim ama skoda kadar ekonomik araba kullanmadım, 13.05.2013 günü Eskşehirde LPG'yi fulledim 2 kişi İstanbul'a geldim ve tekrar doldurdum, aldığım gaz 65 TL.. 564 km yapmışım.. geçen hafta gösterge camı çatlaktı, parçacıma sordum yenisi varmı diye, sana 50 TL ye komple sıfır gösterge vereyim dedi, oto elektrikçi olduğum için ben bile şaşırdım, düşünmeden hemen aldım, gece sürüşünde sanki sıfır gibi ışıklandırma oldu kullanım zevkimi arttırdı.. ben bu arabayı seviyorum
1999 FELİCİA COMBİ2006 DUCATO MAXİ
Kullanıcı avatarı
Bilginer
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Erkan
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 99 FeliciaCombi GLXİ

İleti sserif1907 » 09 Tem 2013, 16:46

hayırlı uğurlu olsun bendede 96 felicia var bende alırken cok tereddüt etmiştim
ama kullandıkça nekadar doğru bir seçim yaptığımı anladım ve bir skoda hayranı
oluverdim şimdi gözüm skodadan başka araç görmüyo
sserif1907
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: şerif türk
Arabanız: felicia

İleti Formancı3450 » 10 Tem 2013, 03:18

Hayırlı olsun çok doğru bir seçim yapmışınız Felicia almakla ;) Yağını,suyunu,rutin bakımlarını aksatmadığınız sürece bu araçlar hiç problem çıkarmaz.Ayrıca baya ekonomik olduğu için bi zaman sonra ''ya ben bu araca neden lpg de biniyorum ki? benzinde de kullansam olur'' gibi düşüncelere kapılmanız çok normaldir. :D Sizi üzmeyecek bir araçtır.Tekrardan hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim...
_-_34 FCU 71_-_
SKODA FORMAN ''GREEN HULK''
Kullanıcı avatarı
Formancı3450
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: EMRE KIRMIZI
Arabanız: SKODA FORMAN 135 L

İleti kantekunte » 25 Tem 2013, 11:01

şehir içi 9,5 litre şehirler arası 6 litre
karma 8 litre yakar