felicia elektirikli motor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia elektirikli motor

İleti wrestler » 24 Şub 2013, 17:17

internetde gezinirken buldum paylasmak istedim türk yapımı

http://www.youtube.com/watch?v=IDZlyaG8uDA

Kendi Elektriğini kendi ureten otomobil sadece mevcut moturu yerine kendi yaptıgımız özel motoru takarak sizi tum benzin ve elektrik masrafından kurtarıyoruz . Turkiyeden Hiç Bir Şirket ve Devlet Tarafından Desteklenmemektedir.
TÜRK YAPIMI OTOMOBİL LÜTFEN DESTEKLEYİN VE PAYLAŞIN AKARYAKITTAN PAY ALAN HÜKÜMET YETKİLİLERİ BU PROJEYİ DESTEKLEMİYOR...
Daha geniş ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin
omerkocabey@gmail.com 0544 215 40 90

Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti felicia042 » 24 Şub 2013, 20:03

gerçekten anlatıldığı gibimi?
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti forman37 » 24 Şub 2013, 20:27

adamlara helal olsun. ugrasmıs yapmıslar bızede tebrık etmek takdır etmek düşer . zaten devlet veya baska bı kurum destek verseydı şaşardım oyle boş oyle sacma bı ulkede yasıyoruzkı kendı enerjımızı uretmek bıle suç halıne gelmıs ha bısey ıcat etmışşsın ha adam öldürmüşsün bı farkı yok bu işlerde gızlı saklı yapılıp denenıyo zaten fazla konusmaya gerek yok helal olsun dıyorum bu adamlara devamını beklıyoruz .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti PİCK-UP » 25 Şub 2013, 13:26

forman37 yazdı:adamlara helal olsun. ugrasmıs yapmıslar bızede tebrık etmek takdır etmek düşer . zaten devlet veya baska bı kurum destek verseydı şaşardım oyle boş oyle sacma bı ulkede yasıyoruzkı kendı enerjımızı uretmek bıle suç halıne gelmıs ha bısey ıcat etmışşsın ha adam öldürmüşsün bı farkı yok bu işlerde gızlı saklı yapılıp denenıyo zaten fazla konusmaya gerek yok helal olsun dıyorum bu adamlara devamını beklıyoruz .

aynen katılıyorum sana mustafa..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir