Skoda pick up yardım PLS !!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda pick up yardım PLS !!!!

İleti skodapickup » 01 Mar 2013, 00:01

Öncelikle herkeze merhaba skoda pick up aldım kısaca anlatım modifiye yapmak istiyorum arabanın yürüyen aksamından başladım ön takımı komple yeniledim sonra arabanın boyasına geçtik komple boyandı gerek kasa olsun gerek dış aksam ufacık bir kusur bile kalmadı daha sonra iç tarafa geçtik 2 tane monza marka yarış kolduğu aldım onuda taktık sonra en önemlisi olan jant lastiğe geldik bbs marka siyah bir jant tercih ettim 15 inç takıcaktım ama kimse tavsiye etmediği için 14 jant kullandım 185/55/14 lastik v kanal performans lastıgi buraya kadar her sey cok guzel makyaja gecmeden once sıra geldi pıstırma işine burda kaldım arabaya şu zamana kadar neredeyse 4.500 tl harcadım denizi geçtim gölde boguldum kafayı yicem lütfen biraz yardım arabanın helezonlarını bulamadım orjinal spor helezon istiyorum fakat her marka model var bu yok kestirme ve ısıtma istemiyorum amacım yapılan iş içime sinsin :(( yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar bakmadıgım yer kalmadı ebaya kadar tüm siteleri araştırdım ama yok spor yay bilgisi olan varmı ?? teşekkürler şimdiden...

Yakınlığı farkedebilmek için bazen uzaklaşmak gerekir..
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CiHaT GöKKaYa
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda pickup

İleti PİCK-UP » 01 Mar 2013, 00:15

aramıza hoşgeldiniz;

aracınız için istediginiz kadar arayın spor yay malesef bulamayacaksınız nerdeyse tr nin sormadıgım yanı kalmadı

ne telefonlar ne mailler attım ancak gelen cevaplar hep aynıydı malesef bulamadım.

uyarlama türünden birşy yapacaksınız yapabileceğiniz spor yay satan bir yere gidip rica ederek aracınızın üzerindeki

helezonlara bakmasını ve buna uyacak herhangi bir markanın spor yaylarını vermesini söyleyeceksiniz o kişinin elinde

var ise abi bu uyar veya bu uyar der ancak yok ise yoktur.

Adana'da bu şekilde de sordum ancak bulamadım.. malesef kestireceksiniz oda her yıl muayne zamnı söktürüp taktırmak

epey bir masraflı olacak...

aşagıdaki facebook sayfası bana ait olup tüm arkadaşlarımı burda topladım düşüren arkadaşlarım mevcut sizde ekleyerek arkadaşlarımın aracını görebilir sorabilirsiniz memnun olp olmadıklarını ;)

https://www.facebook.com/skoda.pickup?fref=ts
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti wrestler » 01 Mar 2013, 00:32

abi aynı konuda bende takıldım cok sordurdum bende bulamadım felicia için Ya kestircem yada ısıtma ama suan hala orjinal kullanıyorum arastırmalarımda polo6N spor yayların felicialarla aynı oldugnu duydum ama kesin bisi yok bende kararsızım cok.
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti PİCK-UP » 01 Mar 2013, 00:49

soguk press yapan yer bulup yaptırın müthiş bir sistem o orjinal yaylar pressleniyor ancak ısıtılmadan yapılıyorr...

ancak her yer yapamaz bunu...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodapickup » 01 Mar 2013, 22:58

Hoşbulduk :) soguk press ugulamasını bu gun yaptık araca ve süper diyorm başka bir şey demiyorum 3 cm aşagı aldık arabayı esnemede farkedilmicek kadar bir değişme oldu araç yolu daha iyi tutuyor su an tek sorun amartisor takozlarımız eskimiş benım yanımda sadece önlerinki vardı arkadaları degıstıremedım daha önce arkada cok sert cukurlarda tık tık die bir ses duyuluyordu şimdi hafif cukurda bile duyulur oldu :) onuda yarın alıp degıstırcem ankadarada sanayi büyük oldugu için soguk press cok aramadım lafı uzatmadan yarınki sonuclarımı yazarım buraya aranızda olmak çok güzel ;) en kısa zamanda fotolarımı yüklicem umarım beğenirsiniz ;)
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

İleti paranoia » 01 Mar 2013, 23:56

Cihat Bey , bütün hepsi bitince bir de foto ekleyin de " Maşallah " diyelim :)
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti wrestler » 02 Mar 2013, 21:36

izmirde bu isi yapan nereleri var birde ne kadara yaptırdınız
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti skodapickup » 02 Mar 2013, 23:29

en kısa zamanda foto eklicem soguk press olayını ankarada 150 liraya yaptırdım fiyatta bilginiz olsun bu arada vuruntu halen devam amartisör takozlarını yenıledık ondan degılmıs bu tak tak ice canımı sıkmaya basladı egzoz takozu olabilir mi ?? tüpümü yeni taktırdım atiker marka istetme kısmında acaba o yapar mı ? amartisör ve yay degıl gıbı gelıyor cunkı olay eskıdende vardı fakat araba cok esnedıgı ıcın nadir vuruyordu sımdı esneme azalınca vuruntu cogaldı gibi dusundum sizin fikriniz varmı bu konuda ? bilgileriniz için teşekkürler şimdiden saygılar..
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 02 Mar 2013, 23:33

skodapickup yazdı:en kısa zamanda foto eklicem soguk press olayını ankarada 150 liraya yaptırdım fiyatta bilginiz olsun bu arada vuruntu halen devam amartisör takozlarını yenıledık ondan degılmıs bu tak tak ice canımı sıkmaya basladı egzoz takozu olabilir mi ?? tüpümü yeni taktırdım atiker marka istetme kısmında acaba o yapar mı ? amartisör ve yay degıl gıbı gelıyor cunkı olay eskıdende vardı fakat araba cok esnedıgı ıcın nadir vuruyordu sımdı esneme azalınca vuruntu cogaldı gibi dusundum sizin fikriniz varmı bu konuda ? bilgileriniz için teşekkürler şimdiden saygılar..

istetme yerine taktıkları tüp tankının ortasındaki 2 tane sabitleme vidasını taban sacına mı attılar peki..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodapickup » 03 Mar 2013, 18:24

evet taban sacında hatta o iki büyük vida taban sacında çöküntü yapmıştı
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 03 Mar 2013, 22:39

aynen oradan ses yapıyor aynı sorun bende de vardı bir koruma kabı takarak 2 adet saçla ağırlıgı almıştım sesi o şekil

kestim sattıgım araçta.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodapickup » 03 Mar 2013, 23:31

teşekkürler bilgilerin için semih bey orayada baktırım ;)
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir