KATALİTİK KONVERTÖR ACİL YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KATALİTİK KONVERTÖR ACİL YARDIM

İleti sonertevfik » 02 Mar 2013, 10:31

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce babam iyi niyetli olmayan bir egzozcuya gitmiş ve egzozu komple değiştirirken, ömrü bitmiş bahanesiyle bizim orjinal fabrikanın taktığı katalitik konvertörü de sökmüş ve oraya düz boru kaynatmış. test ettiğimde,arabanın çekişi düştü, biraz daha gürültülü olmaya başladı... geçenlerde haznedarda egzozcuya gittim ve 60 liraya aracıma katalitik konvertör montaj edebileceğini (hava kirliliğini önleyemeyen ancak diğer teknik konularda çekiş, (yakıt düşmesi gibi) konularda son derece araca yararlı olacağını söyledi. Sizce arabanın çekişine ve yakıtına bir faydası olurmu 60 liralık içi egzoz gibi boş olan konvertörün? taktır derseniz taktıracağım. lütfen değerli fikirlerinizi benimle paylaşın.

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti forman37 » 02 Mar 2013, 16:48

bende yenıbosnada oturuyorum .hatta sızınle gorusmustuk sanırım telefonda orjınal konvertor neredeyse 800 lıradan assagı degıl yıllarca opel astra 1,6 lara konvertor degıstrdım fıyatı 1000 lıra .60 lıralık konvertor dedıgı bıldıgımız kucuk bı susturucu konvertorle alakası yok bosuna taktırmıs olursun. ama aklına takıldıysa sen bılırsın .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

Felicia

Kimler çevrimiçi