çok acil yardım edin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çok acil yardım edin

İleti sansarapo54 » 13 Mar 2013, 16:30

slm ben abdullah skoda felisya arcım var 2000 model 1,6 model vosvagen polo motorlu aracımda rolanti sorunu var rolanti ayarlayıcısı değişecekmiş araştırdım sordum 650 lira gibi bi fiyat söylediler kazıklanmak istemiyorum bana yardım edin nerde nasıl uygun fiyata bulabilirim ?????

sansarapo54
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Sakarya
Arabanız: felisya

İleti forman37 » 13 Mar 2013, 16:46

650 tlye komple araba toplarım ben boyle sacmalık olamaz rolentı ayarlayıcı sensor maxımum 100 lıra gıbı bı fıyatı vardır .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti parsanoto » 13 Mar 2013, 18:34

RÖLANTİ AYARLAYICI DEDİĞİ BOĞAZ KELEBEĞİNİN TA KENDİSİ..ONUNDA ORJİNALİ 550 LİRA CİVARI..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti fencolic » 13 Mar 2013, 19:41

Arabada lpg varsa rölanti sorunu büyük ihtimalle vardır. Bu felicialarda sık görülen bir durum. Bence o kadar para harcayıp değiştirmeye gerek yok, boğaz kelebeğini temizletip sonrasında mutlaka adaptasyon yaptırın, bu sorun büyük ölçüde azalır.

biR dERdiM vaR biN dERMaNA dEĞişMeM

Kullanıcı avatarı
fencolic
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 GLXi

İleti yamanengim » 13 Mar 2013, 22:03

ilk etapta ateşleme sistemini kontrol ettir sorunun başı ateşleme
yamanengim
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yaman engin
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6glx-i

İleti Safariali » 13 Mar 2013, 22:41

sayın 1.6 feliciaq kullanıcıları bundan önceki ecu resetleme vag com denemelerini unutun bugün akşam saatlerinde size yaptığımı anlatayım çok üst düzey bir şahıstan aldığım bilgidir.

ŞİMDİ yazdıklarımı aynen uygulayın anahtarı takın kontağı çevirin gösterge ışıkları yandı radyoyu lambaları söndürün sadece gösterge kalsın TAMAM

2. OLARAK KONTAĞI KAPATMIYORUZ VE MOTOR KAPUTUNU AÇIN AKÜNÜZÜN ARTI KUTUP BAŞINI SÖKÜN ÇOK CİDDİYİM YANLIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE DOĞRU OLAN ŞEKLİ BU EKSİ KUTUP TAKILI KALACAK

3 OLARAK ARTI KUTBU AKÜNÜN BAŞINA ARALIKLARLA TAKIP ÇIKARIYORUZ YAN BEYNİ GIDIKLAMA YAPIYORUZ OKEYMİ BEŞ ALTI TAK ÇIKARDAN SONRA GERİ TAKIYORUZ VE KONTAĞI KAPATIYORUZ VE ARKASINDAN MOTORU ÇALIŞTIRIYORUZ RÖLANTİDE BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA SAKİNCE Bİ 10 DAKİKA TUR ATIN GELİN VE BANA OLAN LARI YAZIN
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

İleti Safariali » 13 Mar 2013, 22:47

arabam resmen 000 oldu tam fabrika çıkış ayarlarında inanılmaz ama gerçek
BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN :D
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Safariali » 13 Mar 2013, 23:17

rölantim tam 825 de fişek gibbi özelden no gönderin tafsilatlı anlatımını yaparım sizlere
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti otoyedekparcacim.net » 14 Mar 2013, 00:48

kizilcalihoca yazdı:sayın 1.6 feliciaq kullanıcıları bundan önceki ecu resetleme vag com denemelerini unutun bugün akşam saatlerinde size yaptığımı anlatayım çok üst düzey bir şahıstan aldığım bilgidir.

ŞİMDİ yazdıklarımı aynen uygulayın anahtarı takın kontağı çevirin gösterge ışıkları yandı radyoyu lambaları söndürün sadece gösterge kalsın TAMAM

2. OLARAK KONTAĞI KAPATMIYORUZ VE MOTOR KAPUTUNU AÇIN AKÜNÜZÜN ARTI KUTUP BAŞINI SÖKÜN ÇOK CİDDİYİM YANLIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE DOĞRU OLAN ŞEKLİ BU EKSİ KUTUP TAKILI KALACAK

3 OLARAK ARTI KUTBU AKÜNÜN BAŞINA ARALIKLARLA TAKIP ÇIKARIYORUZ YAN BEYNİ GIDIKLAMA YAPIYORUZ OKEYMİ BEŞ ALTI TAK ÇIKARDAN SONRA GERİ TAKIYORUZ VE KONTAĞI KAPATIYORUZ VE ARKASINDAN MOTORU ÇALIŞTIRIYORUZ RÖLANTİDE BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA SAKİNCE Bİ 10 DAKİKA TUR ATIN GELİN VE BANA OLAN LARI YAZIN

! ! ! Bu İşlem Sadece İleri Derecedeki Arızalarda Mecbur Kalındığında Risk Alarak Yapılmalıdır. Aksi Durumlarda Beyinin Zarar Görme İhtimali Yüksektir. Normal Çalışan Herhangi Bir Arızası Olmayan Bir Araçta Denemeyiniz.
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Muğla

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir