FELİCİA BENZİN SORUNU YORUM İSTİYORUM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA BENZİN SORUNU YORUM İSTİYORUM

İleti murat.atmaca.72 » 16 Mar 2013, 01:39

ARKDŞLR BENDE FELİCİA 2000 MODEL LXİ VAR ARABAYA BENZİN ALIYORUM RAMPA YUKARI ÇIKTIĞIMDA BENZİN GÖSTERGESİ DÜŞÜYOR NEDEN BÖYLE ŞİMDİDEN TŞK

murat.atmaca.72
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat atmaca
Nereden: Kocaeli
Arabanız: felicia glx 1.3 mpi

İleti sonertevfik » 16 Mar 2013, 06:32

kardeşim o bir probleb değil, bendede aynısı, ışık yanıyor diyelim normalde, yokuş inerken çeyrek depo benzinim var sanıyorsun değilmi? SEBEBİ ŞU: BİZİM FELİŞLERDE BENZİN GÖSTEREGESİ ELEKTRONİK OLMADIĞINDAN ARABANIN DURUŞU DEĞİŞTİKÇE DEPONUN İÇİNDEKİ ŞAMANDRANIN POZİSYONU ANLIK DEĞİŞİR. BUNDAN DOLAYI DA İBRE YOKUŞLARDA KISA BİR SÜRE DE OLSA YANLIŞ GÖSTERİR. GAYET NORMAL BİR DURUM, BU BİR ARIZA DEĞİL. RAHAT OL.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 16 Mar 2013, 06:35

YİNEDE AKLINA TAKILAN BANA SORMAK İSTEDİĞİN HERHANGİ BİR ŞEY VAR İSE TELEFONUMU ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİN, HATTA BANA ÇAĞRI BIRAKIRSIN KONTÖRÜN YOK İSE, BEN SENİ ARAYIP YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM KARDEŞİM. 0545-399-95-00 SAAT 05:30 - 00:00 SAATLERİ ARASI ARAYABİLİRSİN.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti murat.atmaca.72 » 16 Mar 2013, 09:33

SAĞOL KARDEŞİM YETERLİ OLDU BENİM İÇİN İNŞLLAH BİR GÜN YOLDA KALMAYIZ....
murat.atmaca.72
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat atmaca
Nereden: Kocaeli
Arabanız: felicia glx 1.3 mpi

İleti Kindred Brujah » 18 Mar 2013, 20:37

Araç yokuş aşağıyken lamba hala yanıyorsa hemen benzin almanı tavsiye ederim :D 2-3 litre bişey kalmış oluyor içinde yaklaşık, ben 550 km falan yapmıştım şehir içi hiç benzin almadan, sonra 39 litre gibi bi benzin aldı depo, bizim depolar zaten 42 litre :D

murat.atmaca.72 yazdı:SAĞOL KARDEŞİM YETERLİ OLDU BENİM İÇİN İNŞLLAH BİR GÜN YOLDA KALMAYIZ....
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir