ARKDŞLR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARKDŞLR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

İleti murat.atmaca.72 » 31 Mar 2013, 03:28

MRB ARKDŞLAR BNDE 2000 MODEL FELİCİA VAR ENJEKSİYONLU BU ARALAR GAZI GEÇ HİSSEDİYORUM GİDERKEN VİTESTEYKEN AYAĞIMI ÇEKİYORUM ARABADA KENDİNİ YAVAŞLATIYOR NEDEN HAVA FİLTRESİ KUTUSU İÇİNDE YAYLI BASTIRINCA KAPAK OYNUYOR BU PARÇA NE İŞE YARIYOR KAPAK TAM KAPALI DEĞİL 1 , 2 CM AÇIK DURUYOR BİRDE GEÇEN HAVA FİLTRESİNE GELEN SICAK HAVA HORTUMU YIRTILMIŞTI YIRTIK YERİNDEN YIRTIM TEKRAR TAKTIM AMA KOLAY ÇIKABİLİYOR ONU BİR ŞEYLE SABİTLEMEM GEREKİYOR MU ŞİMDİDEN CEVAP YAZAN ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

murat.atmaca.72
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat atmaca
Nereden: Kocaeli
Arabanız: felicia glx 1.3 mpi

İleti fencolic » 31 Mar 2013, 09:37

Arkadaşım hava filtresi içindeki o kapak sıcak hava akışını sağlar. Oradaki kapağı iterek açan metal bir termostat var. Soğuk havalarda motorun daha iyi çalışması için koymuşlar ama senin yaşadığın yerde öyle aşırı soğuk yok. O yüzden o sistemi iptal etmeni öneririm. Bende forumdaki arkadaşların deneyimlerinden yararlanıp kendim iptal ettim ve aracın performansı biraz olsun arttı. Nasıl iptal edileceği ile ilgili forumda konu var. Sıcak hava iptali diye aratırsan bulursun. İyi sürüşler..

biR dERdiM vaR biN dERMaNA dEĞişMeM

Kullanıcı avatarı
fencolic
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 GLXi

İleti murat.atmaca.72 » 31 Mar 2013, 19:30

teşekkürler canım kardeşim çok faydalı oldu
murat.atmaca.72
CLASSIC
CLASSIC