Felica Tavan Profil Lastiği (L) arıyorum.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felica Tavan Profil Lastiği (L) arıyorum.

İleti konevi1 » 27 Nis 2013, 00:05

Felicia 95 sol tavan profil lastiği arıyorum. Yenisi 170-180 tl, yan sanayisi yok, çıkma ve hasarlı araç parçaları satanlarda arıyorum, denk gelmedi...

Daha hesaplı orijinal veya çıkma öneren varsa iletişim kuralım.

2007 Octavia MPİ
Kullanıcı avatarı
konevi1
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia 2007 A5 kasa MPİ

İleti forman37 » 27 Nis 2013, 02:31

tahmınım favorıtlerle aynıdır gıbı duruyo ama bısey dıyemem . hurdalıkta falan pert bı favorıt varsa bı sokup deneyın olursa eğer fıyatta anlasırsınız zaten :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti konevi1 » 27 Nis 2013, 19:33

Sağol forman37, favoritlerle birebir örtüşmüyor, biraz ince ve dolgunluk yönünden zayıf kalıyor.
Dediğiniz gibi pert araç ve çıkma denk gelinceye kadar bekleyelim.Yalnız yoğun yağmurlarda araç içine su giriyor.Yaz geldi sorun olmaz, bulamazsam satmadan önce alır taktırırım.
2007 Octavia MPİ
Kullanıcı avatarı
konevi1
CLASSIC
CLASSIC

İleti termineytir » 10 May 2013, 11:54

Aramakta olduğun çıta favoritle aynı denilebilir. Boy, şekil ve görünüm olarak aynı. Montaj yapıldığında da herhangi bir sıkıntı yaratmıyor. Birebir denedim ve biliyorum. Koca kış boyu kullandım. Ne rüzgar, ne su, ne de soğuk ile sıkıntı yaşamadım.

Tek farkı şu ki, Favorit çıtasında kapı fitili türündeki lastik mevcut değil. Felicia'nın çıtasında kapıda bulunan fitilin aynısından var. Aracınızdakine dikkat ederseniz anlarsınız.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti konevi1 » 13 May 2013, 13:08

Teşekkür ederim termineytir, haklı olabilirsiniz, Çıtanın ön ve arka kapı üst kısmında kapı yan fitilleri gibi fitil var...Favoritlerin çıtası boy aynı boy, işlevi de tamam olabilir de biraz daha en olarak kısa ve malzeme dolgunluğu yine biraz az gibi geliyor. Birde çıtanın üstündeki kanalın duruş yeri ve derinliği de farklı... Üstten/dıştan bakınca aynı uzunlukta olabilirler. Bizim Gonyalılar orijinal hastası, sağ ve sol farklı diye,şimdilik sattığım filan yok ama satışta problem çıkarırlar.
2007 Octavia MPİ
Kullanıcı avatarı
konevi1
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: style ve 10 misafir