feliciayı değiştirmeye değermi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

feliciayı değiştirmeye değermi

İleti drdark » 19 Eyl 2007, 01:16

merhaba arkadaşlar bende iki felicia var.biri 2000 lxi 110binde diğeri 2000 glxi 100binde.ikiside belirgin kazası olmayan bakımlı temiz araçlar. iki feliciamı takasa verip sıfır dizel toyota almayı düşünüyorum.ama fiyatı 40000 ytl biraz pahalı geldi.acaba gerçekten feliciayı değiştirmeye değermi,ayrıca sıfır alınabilecek dizel araçlarla ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.benim arabalara takasta 18000ytl veriyorlar.bana düşük geldi sizce nasıl.

drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 19 Eyl 2007, 01:41

feliciayı değiştirmeye değer bence. çünkü eski araba görünümü var. motoru nasıl bilemem ama dışı pek güzel görünmüyor. ama gene bir skoda modelini düşün derim sana.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 19 Eyl 2007, 02:48

dizel fabia alabilirsin  ikinci el almayı düşünmüomusun
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverline14 » 19 Eyl 2007, 10:32

Kardeş maddi yönden seni fazla sıkıntıya sokmayacaksa değiştirmeye değer toyotolar çok güzel. Ama seni kredi çekmeye falan itecekse hiç değiştirme derim. iki araba vericeksin bir araba alıcaksın üstüne de borçlanıcaksın. Feliciaların resimlerini koyma imkanın olabilirmi buraya
silverline14
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 19 Eyl 2007, 11:26

eğer fazla sıkıntıya düşürmeyecekse hemen değiştir değer.
Toyota lar cok guzel araclardır ..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti drdark » 19 Eyl 2007, 13:04

aytekin arkadaş fabialar tabiki güzel araç ama biraz daha geniş bir araç olsun düşüncem var.Arkadaşlar ayrıca sizinde başınıza geldimi bilmiyorum ama elindeki malı gel al dediğinde kötü oluyor.devamlı değer kaybediyor araban. sıfırdan önce ikinci elde düşündüm octavialara baktım,konya çevresinde baktığım araçlar hep çok binilmişti ve fiyatları yüksekti. ucuz olanlarınında zaten genelde büyük kazaları vardı.
drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti drdark » 19 Eyl 2007, 13:11

size geçen hafta başımdan geçen bir olayı anlatayım.konyada babamın isteği üzerine renault bayisine gittik,dizel meganlara bakıyorduk,hiçte beğenmedim.o arada adamlarda bizim feliciaları takas için incelediler. ilk el bizim olan 2000 lxi feliciamıza sol arka kapısı hariç heryeri boyalı dediler,biliyoruzki hiç bariz kazası yok.adam eline bir alet almış kaportaya tutup tutup boyalı diyor.feliciamı kötüledikleri için pazarlık bile etmeden kavga ederek oradan ayrıldık.
drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti drdark » 19 Eyl 2007, 13:13

silverline 14,arabaların resmini şu an çekme imkanım yok ama çekince foruma eklerim.değerlendirmeleriniz için teşekkürler.
drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverline14 » 19 Eyl 2007, 13:14

kardeş sen feliciaların resimlerini bi koyabilirmisin foruma
silverline14
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 19 Eyl 2007, 16:42

bence fabia dan biraz daha geniş bir araç düşünüyorsan ilk aklıma gelen vw bora 20-25 bin ytl civarında hem tdi hemde full herşey var anliyacagın aşagıdaki linke tıklayarak bora tdi lara bakabilirsin. http://www.araba.com/ara.php?action=sea ... =0&liste=1
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti maniak » 25 Eyl 2007, 16:15

[quote="drdark"]size geçen hafta başımdan geçen bir olayı anlatayım.konyada babamın isteği üzerine renault bayisine gittik,dizel meganlara bakıyorduk,hiçte beğenmedim.o arada adamlarda bizim feliciaları takas için incelediler. ilk el bizim olan 2000 lxi feliciamıza sol arka kapısı hariç heryeri boyalı dediler,biliyoruzki hiç bariz kazası yok.adam eline bir alet almış kaportaya tutup tutup boyalı diyor.feliciamı kötüledikleri için pazarlık bile etmeden kavga ederek oradan ayrıldık.[/QUOTE]

merhaba abi bende konyadayım.benzeri bir durumu bizde yaşadık.eski feliciamızı değiştirelim diye gittik komşu galericiye.başka bi yere gittik alıcı varmış.5 kişi arabaya üşüştü bizde kenarda oturuyoruz.bakıyorlar böyle

sol arka kapı boyalı yok bilmem neresi değişmiş diyorlar.halbuki araba bizde ve hiçbir kazası falanda yok.tavan hariç heryer boyalı dediler.babamda tuttu ya siz anlamıyorsunuz dedi ben bu arabayla uçtum tavanı falan boyalı siz anlamıyrsunuz dedi güzelce dalgamızı geçtik kendimiz sattık :) maalesef bayiler ve galericiler böyle.eğer değiştirceksen kendin sat ikisinide öyle al bence bayiyeye vererek zarar edersin...
maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 25 Eyl 2007, 19:33

[quote="maniak"][quote="drdark"]size geçen hafta başımdan geçen bir olayı anlatayım.konyada babamın isteği üzerine renault bayisine gittik,dizel meganlara bakıyorduk,hiçte beğenmedim.o arada adamlarda bizim feliciaları takas için incelediler. ilk el bizim olan 2000 lxi feliciamıza sol arka kapısı hariç heryeri boyalı dediler,biliyoruzki hiç bariz kazası yok.adam eline bir alet almış kaportaya tutup tutup boyalı diyor.feliciamı kötüledikleri için pazarlık bile etmeden kavga ederek oradan ayrıldık.[/QUOTE]

merhaba abi bende konyadayım.benzeri bir durumu bizde yaşadık.eski feliciamızı değiştirelim diye gittik komşu galericiye.başka bi yere gittik alıcı varmış.5 kişi arabaya üşüştü bizde kenarda oturuyoruz.bakıyorlar böyle

sol arka kapı boyalı yok bilmem neresi değişmiş diyorlar.halbuki araba bizde ve hiçbir kazası falanda yok.tavan hariç heryer boyalı dediler.babamda tuttu ya siz anlamıyorsunuz dedi ben bu arabayla uçtum tavanı falan boyalı siz anlamıyrsunuz dedi güzelce dalgamızı geçtik kendimiz sattık :) maalesef bayiler ve galericiler böyle.eğer değiştirceksen kendin sat ikisinide öyle al bence bayiyeye vererek zarar edersin...
[/QUOTE]

Ayne sey benim tipoyu satarkende başıma geldi. sağ ön kapı tamamen değişmişti (orjinal serviste) bula bula sol ön çamurlukta değişmiş parça buldular Big%20smile  Arabada da sağ ön kapı dışında kaza bela olmadı Big%20smile
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 25 Eyl 2007, 21:51

kardeş arkana bile bakma,bir saniye bile düşünme toyota al....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 25 Eyl 2007, 22:10

al benimkinin '0' km sini....

canavar gibi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti drdark » 25 Eyl 2007, 23:05

arkadaşlar yılbaşına kadar bekleme kararı aldım,bildiğim kadarıyla yıl sonunda cazip kampanyalar çıkabiliyor.birde şunu sormak istiyorum senelik maksimum 20000 km yol yapıyorum,dizel almaya değermi acaba?
drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti drdark » 25 Eyl 2007, 23:10

ben ilk defa dizel araçlara test sürüşünde bindim ve açıkçası hayal kırıklığına uğradım.megane çok gürültülü,toyotanın performansıda ilk hızlanmada çok düşük geldi bana.belkide alışık olmadığımdandır.  
acaba dizel aracı olan arkadaşlar gerçekten araçlarının performanslarından memnunlarmı yoksa ekonomik olduğu için mi katlanıyorlar.
drdark
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir