felicia lpg stop

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia lpg stop

İleti emre18 » 08 Haz 2013, 23:00

arkadaŞLar bu araba kendini yaktıracak bana arac sogukken benzinden lpg ye gecişte stop ediyo lavato sıralı sistem taktrdım stop ettikten sonrada bidaha çalışmıyor ya sonra karang sensörünün soketini söküp birine marşa basttırıp o anda taktıgımda çalısıyor krang sensörünü serviste başkasını taktık gene aynısını yaptı bilgisayara baglattık arza yok nebiçim bi motor düzeni var ya lpg de stop eder takama dediler taktık şimdi ne yapcaz ve bu SORUNU ÇÖZECEK ANKARADA SERVİS TAVSİYESİİİ. TŞK

emre18
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: skoda felicia
Nereden: Ankara
Arabanız: felicia glx i

İleti turnalarkenan » 15 Haz 2013, 13:19

Bende de benzer bir sorun var, sabahları benzinden LPG geçişinde stop edecek gibi oluyor bazen stop ediyor devir saati çok fazla dalgalanıyor ve araçta elektrik tüketimi varsa far açıksa gibi hemen stop ediyor bende bulanamadım çaresini servise gittim servis LPG ile ilgili hiçbir şeye karışmam diyor ancak benzinde her hangi bir sıkıntı yok bakalım önümüzdeki günlerde ne çıkacak bekliyoruz.
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir