Hararet Göstergesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hararet Göstergesi

İleti blauzahn » 20 Ekm 2013, 09:48

Arkadaşlar merhaba, aracı aldığımdan bu yana hararet göstergemde bir sıkıntı var. Satan arkadaş 20 derece eksik gösteriyor demişti. Şimdiye kadar hiç bir şekilde su eksiltmesi veya başka bir sorun çıkartmadı ama aklıma takılmıyor değil. Ben özellikle sormuştum müşür vs. olabilir mi diye satıcıya, kesinlikle hiç bir sorun yok göstergede sorun olduğunu belitmişti. Sizlere sorum şu şekilde başka bir sıkıntı olabilir mi? Müşür değişimi veya gösterge ile ilgili yapmamız gereken bir şey mi var?

blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti condorcan » 21 Ekm 2013, 17:04

Merhaba,
Her ihtimale karşı orjinal hareret müşürü alıp değiştirisen ve göstergeyi kontrol ettirirsen daha iyi olur bence. Olmadı göstergedeki sorun varsa ve tamir olursa kafan da rahat olur. Motorun hareret yapması anlık bir mesele olduğu için hiç sorun olmadan uzun süre giderken bir den sorun çıkmaması için önlem alınabilir. Keyifli sürüşler dilerim.
condorcan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bayram
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda felicia

İleti kiyakfeli » 23 Ekm 2013, 16:34

Bende de aynı sorun olmuştu. Hareket müşürünü değiştirince düzeldi.
Hararet müşürünü değiştirdiğin halde düzelmiyorsa göstergende sorun var demektir diye düşünüyorum.
Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi
Deniz Mavisi
Kullanıcı avatarı
kiyakfeli
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi

İleti myege35 » 24 Ekm 2013, 22:35

bende de aynı sorun var benimki de yüksek gösteriyo 15 derece kadar yüksek gösteriyo
myege35
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhan erdogmus
Nereden: İzmir
Arabanız: 1997 skoda felicia 1.6 glxi

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: yozgatli ve 6 misafir