Kaç Model Felicia Vardır_?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kaç Model Felicia Vardır_?

İleti Yasin Genç » 26 Eyl 2007, 22:26

Arkadaşlar bu soru aklıma takıldı şimdi benim.bende Felicia kullanıcısyım bizdede var bir tane 98 model bir feli araç yeni kasa felilerden fakat 98 model olması bi tuhaf beni şansızlığımmı nedir anlamadım.çünkü yeni kasalar ya 99 dan başlar yada 2000 den artı yeni kasalarda hidrolik direksiyon elektrikli aynalar mevcuttur.bu bizim araç ise şansız sanırım hem 98 model hem yeni kasa göl mavisi metalik boya hemde hidrolik değil.vede yeni kasalar genelde enjensiyonlu olur.bizim araç 1.3 düz motor.?? bu çıkışlı araçlarda çok az var şahsen ben hiç rastlamadım.??
sizin bildiklerinizi nedir bu konuda nedir bu bizim arabanın hali.minik sen biliyorsun bu işleri?:) birşeyler söylersin

Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia

İleti aytekin041 » 27 Eyl 2007, 01:06

benim arabamda felicia 98 model bendede aynen dediğin gibi düz motor ayrıca hidrolik deil ama direksiyon çok ağırda deil sadece park ederken  biraz sorun oluo  terliorum Big%20smile
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 27 Eyl 2007, 02:49

karbiratörlü sizinki o zamanlarda o araçlara yeni yüz diyolardı kasa yeni olduğu için sonra tamamen yeni oldu ama eski tip enjeksiyonluda gördüm ben piyasada fazla düşünmeyin kafanız iyice karışacak Confused   Wink

ben bir ara araştırdım ve felicia yeni kasa tam 15 civarı modeli vardı donanım olarak tabi (magic,sportline,line,club,famili,vs....)hepsi donanımı farklıydı türkiyede çoğu yok  .. Smile
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti Yasin Genç » 27 Eyl 2007, 18:14

[quote="minik"]karbiratörlü sizinki o zamanlarda o araçlara yeni yüz diyolardı kasa yeni olduğu için sonra tamamen yeni oldu ama eski tip enjeksiyonluda gördüm ben piyasada fazla düşünmeyin kafanız iyice karışacak Confused   Wink

ben bir ara araştırdım ve felicia yeni kasa tam 15 civarı modeli vardı donanım olarak tabi (magic,sportline,line,club,famili,vs....)hepsi donanımı farklıydı türkiyede çoğu yok  .. Smile
[/QUOTE]
bilgiler için teşekkürler bu pazar kartaldaki araba pazarına gidewcem ve bakacam bizim felinin örneği varmı pazarda:)
Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir