felicia elektirik kesiyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia elektirik kesiyor

İleti letmuk » 17 Şub 2014, 01:28

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar benim aracımda zaman zaman elektirik kesme sorunu oluyor örneğin aracı çalıştırdınız çalıştı gittiniz yarım saat dolaşıp geldiniz aracın marşaına basıyorsun araç marşı çeviriyor ancak çalışmıyor aracı vurdurduğum zaman çalışıyor öteki türlü aklı esince çalışıyor esmeyince yok usta geldi baktı ateşleme beyni yada dispiratör den olabileceğini söylüyor araç tüplü içeride bulunan lpg göstergesin de bulunan sabit yanan lamba marşa basılması halinde bazen söndüğünü görüyorum o zaman da araç çalışmıyor usataya gidince sıkntı vermiyor ama arızanın muhtemelen dispratörden kaynaklandığını söylüyorlar orjinali 180 tl fiyatı var başına böyle bir durum gelmiş olan arkadaşım varmı varsa lütfen cevap verin arızayı bulamıyoruz...

letmuk
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: öcal
Nereden: Ankara
Arabanız: FELİCİA

İleti murat öner » 17 Şub 2014, 09:13

elektronik ateşleme modülünden olabilir büyük ihtimal.....bazan normal çalışır.....bazen keser....
murat öner
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat0644
Nereden: Zonguldak
Arabanız: felicia lx 96

İleti HSYN » 17 Şub 2014, 11:32

distribütör orada soketin iyi oturup oturmadıgını kontrol edin bnm balşıma geldi virajlarda ve kırmızı ışıkta stop ederdi
HSYN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin ay
Nereden: Konya
Arabanız: felicia

İleti foton » 22 Nis 2014, 18:42

diatirbutorde konadansator diye bir parca ve bunun ucunda komurler vat onlar zamanla bitiyor ustalar hemen distirbutor der yarayi takar o parca 15 20tl degistir yada bir kontrol ettir sigortalara baktir once ince detaylara yonel ufak parcalar buyuk sorunlar yaratabiliyor en son care distirbitor isine gir
foton
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre sarıçağ
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia

İleti ahmetim85 » 22 Nis 2014, 22:48

sorun tüpteykenmi oluyor??? benzinde denedinizmi hiç bu olay tofaşta benim başımada gelmişti sorunun lpg otomatik vanalarında olduğunu görmüştük
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti Safariali » 23 Nis 2014, 21:37

marş dinamo otomatiği ve şase kablosu gevşek
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE