Yeni aracım 200 model Falicia 1.3 glx i

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni aracım 200 model Falicia 1.3 glx i

İleti emre_tokay » 30 Mar 2014, 21:40

S.a arkadaşlar beni eski üyeler tanır. Daha önceden 2004 octavia elegance sahibiydim askere giderken satmak zorunda kalmıştım. Askerlik sonrası hemen evlendiğimden dolayı bi araç alma imkanım olmamıştı en sonunda bugün cebime az bi para koydum ve gittim pazara aslında uno yada muadili bir araç alma planım vardı ancak pazardaki arabaların hepsi patates olmasından dolayı birşey alamadan dönüyordum pazarın çıkışına doğru beyaz renkte felicia gördüm bi acaba yine kaderim skoda mı dedim ve doğruymuş :) Adamcağız maddi sıkıntısından dolayı sıfır aldığı aracını düşük model felicia ile değiştirmiş üstüne para almış ancak yetmeyince takastan aldığı arabayıda satmak zorunda kalmış.
Velhasıl al aşağı ver yukarı güzel bi pazarlık yaptık 10900 istiyodu 9300 gibi bi ücrette anlaştık araç 205bin km'de ama skodaya güvendiğim için km'ye pek takılmadım. Araç beyaz renk station wagon Aracın muhtelif yerlerinde minik minik çürükler var ancak motor şase on numara hiç bir sıkıntı yok şimdiye kadar hiç lpg takılmamış. Sadece aracın tek anahtarı var yeni bi kontak alıp benzin kapağı ile beraber değiştirip 2 adet yeni anahtarım olsun istiyorum. Yarın satışı yapacağız inşallah. Kontak ve benzin kapağı konusunda bilgisi olan varsa önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca araç konusunda da yorumlarınızı bekliyorum. Yeniden aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum allaha emanet olun görüşmek üzere arkadaşlar...

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti sainz » 30 Mar 2014, 22:07

Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti İstop » 31 Mar 2014, 00:51

hayırlı olsun usta uno falan salla yıne en babacanı skoda emın ol mutevazı rahat tasarruflu parcası ucuz bıraz hararetlı keratalar ama yarıs arabası gıbı kullanmaya calısmassan bes dkkda kendıne gelıyor. kazasız belasız hayırlı surusler.
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti emre_tokay » 31 Mar 2014, 06:13

Eyvallah sagolun bakalim felicia nin biraz yabancisiyim ama alisicaz artik :) bu arada bursada ozel skoda servisi bilen varmi isciligi iyi ama fiyati uygun olan arabaya bi bakim yapmak lazim. Istanbuldayken sampiyon oto dan sasmazdim ama buralarda hic bilmiyorum...
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti streetfire » 31 Mar 2014, 11:17

Hayırlı olsun ama fotoğraf isteriz :)
streetfire
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Yalın KILIÇ