uygun ucuz güvenilir sağlam kaportacı lazım...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

uygun ucuz güvenilir sağlam kaportacı lazım...

İleti emre_tokay » 03 Nis 2014, 20:21

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2000 model felicia aldım muhtelif yerlerde yamuklar ve çürükler var kaportaya işlem yapılmalı bursa civarında güvenebileceğim kaporta boyacı varmı acaba tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler....

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti emre_tokay » 04 Nis 2014, 23:12

Up.....
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti KorsanKedi » 04 Nis 2014, 23:39

Emre arkadaşım, Bursa'da mı ikamet ediyorsun. Boyacı değil ama, kaportacı için bir yer tavsiye edebilirim. Kaporta için bir kere işim oldu, çok büyük bir hasar değildi ama güzel işçilik yaptı. Yeri beşyol lambalarına yakın. Oraya götürebilirim. Boyacı olarak gerekirse onun tavsiye edeceği yere gideriz, çünkü benim de boya işim olacak.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti emre_tokay » 05 Nis 2014, 13:47

KorsanKedi yazdı:Emre arkadaşım, Bursa'da mı ikamet ediyorsun. Boyacı değil ama, kaportacı için bir yer tavsiye edebilirim. Kaporta için bir kere işim oldu, çok büyük bir hasar değildi ama güzel işçilik yaptı. Yeri beşyol lambalarına yakın. Oraya götürebilirim. Boyacı olarak gerekirse onun tavsiye edeceği yere gideriz, çünkü benim de boya işim olacak.

Evlenmeden önce istanbulda yaşıyordum evlendkten sonra bursaya yerleştim. Bursa orhangazide oturuyorum. Aracımda biraz kaporta işleri var ufak tefek çürükler düzeltilmesi gerekn yerler var onları yaptırıp gerekirse komple boyatabilirim. Benim iş büyük olduğu için %100 güvenilir bir yer olması lazım gerekirse araba 1-2 hafta yatacak. Çok biliyorum o şekilde arabayı bırakıpda arabayı patatese çevirip içinden parça çalanları bozuklarla değiştirenleri.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kindred Brujah » 09 Nis 2014, 13:50

Ankarada olsaydınız sizi bir yere yönlendirirdim, eğer ankaraya bırakma ihtimaliniz olursa görüşelim. Zamanında almanyada çalışmış bir ustam var :)
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir