Sonunda anahtarsiz kaldim bunu da başardım..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sonunda anahtarsiz kaldim bunu da başardım..

İleti emre_tokay » 13 May 2014, 19:03

Belki bir cogunuz ayiplicaksiniz ama malesef bu da oldu. Arabamin yedek anahtari yoktu tek anahtarda dis mihraplarin sayesinde kayboldu. Aracim 2000 model enjeksiyonlu ve immobiliser bulunmakta. Araca ya eski anahtarin aynisini yaptirip sifresini yukleticem ( bu isleme anahtarci 350 tl istedi ) yada komple yeni anahtar seti alinacak. Ne yapmaliyim ucuza nasil hallederim lutfen bi fikir verin ???

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti KorsanKedi » 14 May 2014, 00:39

Başka anahtarcılar ile görüştünüz mü? Yeni bir anahtar sistemi demek, immobilizerin iptal olması, immo olmayınca da arabanın çalışmaması demek değil mi? Ben aracımı yeni aldığımda yedek anahtarımı torpido da tutuyordum ve arkadaşım beni uyarmıştı. Yedek çalışmıyordu üstelik, sırf bu nedenle ne olur ne olmaz diye sustalı yedek anahtar yaptırıp immo'yu kopyalatmıştım. 100 TL almıştı anahtarcı, canım yanmıştı o parayı verirken ama düşününce içime soğuk su serpiliyor. 350 TL gibi bir masraf çok fazla.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti İstop » 14 May 2014, 02:13

Gecmıs olsun neden ayıplansınkı hepımızın basına gelebılecek bısey bu. Insaallah en kısa zamanda ve en dusuk malıyet ve zahmetle hallolur sorununuz. gecmıs olsun
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti HSYN » 15 May 2014, 14:21

korsan hedi
abimiz senn anahtarın var iken kopyalaması kolay ama olmayan bi immonun konudu degiştirim yeniden immolamak zor oldufgu icin o fiyat çekmiştir anahtar dahi yok bunun için ama araştırderim akrdeş sonr aolanları yaz
HSYN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin ay
Nereden: Konya
Arabanız: felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir