öff bıktım valla şimdide km sayacı çalışmıyor..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

öff bıktım valla şimdide km sayacı çalışmıyor..

İleti focusrite » 29 May 2014, 00:16

arkadaşlar arabanın bir yerini yapıyom aynı anda diğer bir yeri bozluyor.

şamandıra aldım kendim taktım halletim derken km trip sayacını sıfırlayım dedim, her zamanki gibi sıfırlama düğmesine bastım. sonra baktım ki giderken sayaç işlemiyor

ne yaptıysam düzelmedi. ibre çalışıyor ama sayaçlar işlemiyor. öff bıktım valla..

focusrite
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: felicia 1.9d glx combi

İleti sainz » 29 May 2014, 08:24

focusrite yazdı:arkadaşlar arabanın bir yerini yapıyom aynı anda diğer bir yeri bozluyor.

şamandıra aldım kendim taktım halletim derken km trip sayacını sıfırlayım dedim, her zamanki gibi sıfırlama düğmesine bastım. sonra baktım ki giderken sayaç işlemiyor

ne yaptıysam düzelmedi. ibre çalışıyor ama sayaçlar işlemiyor. öff bıktım valla..

Eğer hareket halindeyken sıfırladıysan içindeki ufak bir dişliyi kırmıştır. Değiştirince normale dönecektir. Yalnız kendin söker-takarsan kalibrasyonunu falan bozmamaya çok dikkat etmelisin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Onur » 29 May 2014, 11:52

favorit-forman/kilometre-sayaci-t32608-18.html

BU KONUYU Bİ İNCELE BURDA SANA YARDIMI DOKUNACAK BİLGİLER VARDIR UMARIM KOLAY GELSİN
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti focusrite » 30 May 2014, 08:59

sainz yazdı:
focusrite yazdı:arkadaşlar arabanın bir yerini yapıyom aynı anda diğer bir yeri bozluyor.

Eğer hareket halindeyken sıfırladıysan içindeki ufak bir dişliyi kırmıştır. Değiştirince normale dönecektir. Yalnız kendin söker-takarsan kalibrasyonunu falan bozmamaya çok dikkat etmelisin.

kardeşim zaten daha önce söküp bu göstergenin herşeyini bozmuşlar..
focusrite
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa
Arabanız: felicia 1.9d glx combi

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir