Felicia Orjinal Yedek Parça Sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Orjinal Yedek Parça Sorunu

İleti poirot » 05 Haz 2014, 01:14

Öncelikle iyi günler dilerim.Arkadaşlar skoda felicia'nın orjinal yedek parçalarının markalarının olduğu bir katalog var mıdır , bu konuda nettede pek fazla bir bilgi bulamadım.Parçacıları geziyorum orjinali bu diyor bir marka için diğer taraf o değil diyor :) Bu noktada ilk olarak ateşleme bobini ve amortisörlerin ve oksijen sensörünün orjinal markasını aramaktayım.Parçalar 2000 model 1.3glxi için gerekli(bobin 4lü uzun halde).

poirot
CLASSIC
CLASSIC

İleti phenomx3 » 11 Haz 2014, 22:40

Amortisörde Monreo alabilirsin. ateşleme parçalarında Hanhart-Magneton-Pal, Champıon. Benim araştırmalarımdan edindiğim tecrübeye göre kaliteli yedek parça markalarından bazıları; TRW, VALEO, LUK, GKN-LÖBRÖ-SPIDAN, MONREO, ATE, BREMBO, BEHR, VERNET,CONTİTECH, CİFAM, GLANZER, FEBİ, FERODO, GATES,4U, GRAF,SACHS, SKF, WAHLER,VİCTOR REİNZ, REİSEN, MAGNETİ MARELLİ, GOETZE, TESLA, BRİSK, YERLİ; SİSMAK,KAPİMSAN, TEKNOROT,............
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti poirot » 12 Haz 2014, 06:24

Cevabınız için çok teşekkürler.Biraz iyi markalara yönelmek gerekiyor dediğiniz gibi, örneğin alternatör regülatörünü (konjektörü) tayvan malı mobiletron aldım voltaj bir türlü düzen tutmadı şu an vika takılı sorun yok.
poirot
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir