2001 model felicimi satıyorum arkadaşlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2001 model felicimi satıyorum arkadaşlar

İleti srht33 » 21 Tem 2014, 16:12

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7629/detay arkadaşlar aracımı ihiyacım olduğu için atıyorum

srht33
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serhat şimşek
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda felicia

İleti emre_tokay » 21 Tem 2014, 16:52

Arac guzel ve gayet temiz hayirli satislar olsun...
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti kispest » 21 Tem 2014, 16:59

Foruma sadece araç satmak için uğrayan saygısız bir vatandaş. İtibar etmemek lazım.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti srht33 » 21 Tem 2014, 17:16

emre_tokay yazdı:Arac guzel ve gayet temiz hayirli satislar olsun...

tşk ederim hocam saygılar
srht33
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti srht33 » 21 Tem 2014, 17:19

kispest yazdı:Foruma sadece araç satmak için uğrayan saygısız bir vatandaş. İtibar etmemek lazım.

forumda birşeyler yazmıyor oluşum takip etmiyor olduğum anlamına gelmez..birincisi bana hakaret etmeye hakkın yok...ikinci bir durum rahatsız olduğun bir durum varsa şikayet edersin burada gelip hakaret erme çabasına girmezsin
srht33
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 21 Tem 2014, 17:55

Madem forum takip ediyorsun forum adabı denen birşey vardır. Kendini tanıtırsın amacını anlatırsın sonra ne halt yiyeceksen onu yaparsın.

Burada biz neler gorduk bir bilsen.
İstedigin konuyu acmak hakkın tabiki ama bu foruma senelerdir uye olan birisi olarak senin gibileri gormek midemi bulandırıyor.Hayırlı satışlar
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti srht33 » 21 Tem 2014, 18:09

Balki, Burak yazdı:Madem forum takip ediyorsun forum adabı denen birşey vardır. Kendini tanıtırsın amacını anlatırsın sonra ne halt yiyeceksen onu yaparsın.

Burada biz neler gorduk bir bilsen.
İstedigin konuyu acmak hakkın tabiki ama bu foruma senelerdir uye olan birisi olarak senin gibileri gormek midemi bulandırıyor.Hayırlı satışlar
tanıtmıyorum arkadaşım şikayeti olan gider forum yönetecilerine şikayet eder forum kurallarıda gayet açıktı ilan açma konusunda bana engel bir durum yok bende sizin gibi boş gezen sineklerden tiksiniyorum sağa sola laf ebeliği yapmak için can atan arkadaşlar...amacım uzun zamandır kullandığım aracı satışa koydum sadece ilgilenen arkadaş varsa satılık aracım var demek ti ama nedense bu durum bazı kişileri rahatsız etti sizin başka işiniz yokmu yazmış olmak için yazıyorsanız yapmayın.
tekrar söylüyorum arkadaşlar uzun zamandır severek kullandığım aracımı satışa çıkardım ilgilenen arkadaş varsa bana ulaşsın lütfen.ilgilenmeyen arkadaşlar gidip başka işlerinizle ilgilenin
srht33
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kispest » 21 Tem 2014, 19:14

Serhat arkadaşım, yavaş gel saçın başın dağılmasın. Forum kurallarını okumuş olman bir anlam ifade etmiyor. Bir şeyin yanlış olduğunu bilmek için illa da bir yerlerde tanımlanmış kurallara bakmak şart değil. Toplum içinde osurmak da kanunen yasak değildir ama yanlış olduğunu biliriz ve osurmayız. O yüzden kabahatini bilip özür dilemek yerine tavrını devam ettirme.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir