ARAÇ TERCİHİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARAÇ TERCİHİ

İleti yucel35 » 02 Oca 2015, 22:09

selam üç araç arasında kararsız kaldım sizden ricam bilgilerinizi ve siz olsanız ne tercih ederdiniz..

1..skoda felicia 1.3glxi

2..fiat palio 1.4el

3..renault clio 1.4 rta

yucel35
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: adnan yücel
Nereden: İzmir
Arabanız: favorit lx

İleti mustklc » 02 Oca 2015, 22:48

palio ve clio , 2. eli hızlı araçlardır.
palio nun aksamları ve motoru kolay arıza yapar. clio'da da konfor ve sürüş keyfi sıfır gibi .
skoda forumunda elbette felicia önerilir.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti kispest » 02 Oca 2015, 23:55

Kaza yaptığımda sigortadan ikame araç olarak Clio vermişlerdi. 1 hafta kadar kullandım. Büyük konuşmak istemiyorum ama şehrin ortasında eşeğe binerim Clio'ya binmem. Palio hiç kullanmadım ama kalitesizliği sır değil.

Netice: Kesinlikle Felicia.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti blauzahn » 03 Oca 2015, 11:53

İlk açtığınız aynı konuya da yazmıştım. Clio daha fazla lpg uyumu, tutulurluk gibi artıları var. Konfor söylenenler gibi sıfır. Palio için hiç bir şey yazmıyorum, sadece yaklaşmayın. Felicia için daha fazla konfor, sürüş keyfi, ortalama lpg uyumu (kötü demiyorum yanlış anlamayın, iyi bir ustanın elinden çıkmışsa gazı koyun gezin.).

Son kasa dizel Clio kullandım 2013 sanırım. Tamam basıyorsun gidiyor filan ama kamyona oturmuş hissi var. Yukarıdan bakıyorsun yola. Garip gelmişti bana. Tek hoşuma giden turboydu. Uçak kalmadan önce piste çıkar ve normal ilerlerken ilk hızlanma anı vardır ya ona benzetmiştim :) Tabi uçak gibi yaslamıyor ama o hissi uyandırıyor :D
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti erdal63 » 09 Oca 2015, 09:21

Bence palio. Kesinlikle havası bile yeter. Ama sağlamlık dersen felicia. palionun konforuda havasıda çok hoş. ama sağlam değil ve parçaları feliciaya göre daha pahalı haberin olsun.
erdal63
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdal KARATAŞ
Nereden: Şanlıurfa
Arabanız: Felicia 1997 1.3 Glx

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir