1995 Feliciamda Gösterge ışıklarım gitti

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1995 Feliciamda Gösterge ışıklarım gitti

İleti databilgi » 28 Mar 2015, 21:36

bugün yıkamaya verdim aracımı akşam ışıkları yaktım göstergede ışık yok ancak parklar sol taraf yanmıyor kısa ve uzunlarda sıkıntı yok. kalorifer aydınlatmasıda yok 1995 model LX sigorta olabilirmi eğer sigorta ise hangisi olacak veya arıza ne olabilir Lütfen yardım ederseniz sevinirim

databilgi
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: felicia lx
Nereden: Çanakkale
Arabanız: 1995 Skoda Felicia 1.3 LX

İleti toyota » 28 Mar 2015, 21:39

sigorta atmıştır forumda arama motorunu kullanarak hem daha hızlı ve kolay bilgiye sahip olursunuz hemde gereksiz yere konu açmamış olursunuz iyi akşamlar.

aşağıdaki resme bakıcak olursak sizin sigorta tablanızda böyledir sağ baştan olan 2 adet 7.5 Amp lik iki sigortaya bakın.
felicia-pickup/sigorta-semasi-lazim-t11721.html" rel="nofollow
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti skodaizm » 28 Mar 2015, 22:56

toyota yazdı:sigorta atmıştır forumda arama motorunu kullanarak hem daha hızlı ve kolay bilgiye sahip olursunuz hemde gereksiz yere konu açmamış olursunuz iyi akşamlar.

aşağıdaki resme bakıcak olursak sizin sigorta tablanızda böyledir sağ baştan olan 2 adet 7.5 Amp lik iki sigortaya bakın.
felicia-pickup/sigorta-semasi-lazim-t11721.html" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

Ne konu gereksizliği. Forumda in cin top oynuyor. Bırakın yeni üye olan arkadaşlar konu açıp soru sorsunlar. Bu tip sorular da olmasa forumda yeni mesaj göremeyeceğiz. Bu davranış ile antipati yaratırız. Eski üye olsalar amenna, ama yenileri kaçırırız. Arkadaşın daha 4. mesajı...

Ayrıca forum arama motorları da yazılan her tür başlığa cevap vermekte yetersiz de kalıyor ve yeni üyeler de bu konulara vakıf olmayabilir.

Benden söylemesi.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti toyota » 29 Mar 2015, 12:15

skodaizm yazdı:
toyota yazdı:sigorta atmıştır forumda arama motorunu kullanarak hem daha hızlı ve kolay bilgiye sahip olursunuz hemde gereksiz yere konu açmamış olursunuz iyi akşamlar.

felicia-pickup/sigorta-semasi-lazim-t11721.html" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

Ne konu gereksizliği. Forumda in cin top oynuyor. Bırakın yeni üye olan arkadaşlar konu açıp soru sorsunlar. Bu tip sorular da olmasa forumda yeni mesaj göremeyeceğiz. Bu davranış ile antipati yaratırız. Eski üye olsalar amenna, ama yenileri kaçırırız. Arkadaşın daha 4. mesajı...

Ayrıca forum arama motorları da yazılan her tür başlığa cevap vermekte yetersiz de kalıyor ve yeni üyeler de bu konulara vakıf olmayabilir.

Benden söylemesi.

Benim üye olduğum tek forum bu değil. Forum kurallarını senden öğrenicekte değilim. Yukarıdaki linki forumun arma motrundan buldum uzatma.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 29 Mar 2015, 14:17

Tavrına dikkat et.

Birçok foruma üye olmak meziyet değil . Adam olmak zor meziyettir. Saygılı ve ağırbaşlı olmak ta zor zanaattır.

Sen ve senin gibi davrananlar sayesinde forum yerlerde sürünmekte buna da dikkat et.

Ancak yukarıdaki yazım tarzından ve cürretinden anlıyorum ki bunları boşa söylüyorum. Sen yoluna bu şekilde devam et. Hep kazanırsın bu tarzınla...

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti toyota » 29 Mar 2015, 14:31

skodaizm yazdı:Tavrına dikkat et.

Birçok foruma üye olmak meziyet değil . Adam olmak zor meziyettir. Saygılı ve ağırbaşlı olmak ta zor zanaattır.

Sen ve senin gibi davrananlar sayesinde forum yerlerde sürünmekte buna da dikkat et.

Ancak yukarıdaki yazım tarzından ve cürretinden anlıyorum ki bunları boşa söylüyorum. Sen yoluna buşekilde devam et. Hep kazanırsın bu tarzınla...

Al forumunu senin olsun bende artik buradaki bir çok uye gibi yaparim sikinti yok işime yarayanlari okurum hiç birine yorum yapmam. Adam olup olmadiğima da sen karar veremezsin. Ben konuşma tarzim ile degil yaptiğim yorumlar ve düşüncem ile kazanirim
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir