pendik karburatorcu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

pendik karburatorcu

İleti felicia560 » 03 Haz 2015, 08:21

1997 yikinda sifir aldigimiz,2000 yilinda alacak karsiligi elimizden alinan skoda feliciamizi izmir ikinde uzerinde bizim 97de taktigimiz olakasiyla buldum ve rahmetli babamin anisina ucune besine bakmadan alarak ISTANBULA getirdim.
Mekanik ve elektronik konusunda kendime guvenirim soker takar takir ederim,on takimi komple kendim degistim vites mafsalini degistim buji kablolari bujiler v kayisi degistim bagaj kilidi degistim arka silecek motorunu onardim ic tavan ve bagaj aydinlatmalarini onardim calisiyor.
Araca hic tup takilmamis ama karburatorunun bakima ihtiyaci oldu dusunuyorum.
pendik kurtkoyde ikamet ediyorum bana yakin biyerde bildiginiz guzel karburatorcu varsa tavsiyenizi bekliyorum.
arac 3000 km lik uzun yola cikcak daha knce karburaykr sokup onarmadigim icim yolda birakma riskine karsilik kendim sokmek istemiyorum.
Bunlarin disinda dun freni denerken ani fren sonucu km ibresi ve sayaci calismaz hale geldi nereye nasil bakmam gerekiyo bilgiye ibtiyacim var.
hayirli gunler...

felicia560
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdem hakki bagama
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 1997 skoda felicia

İleti AhmetH » 03 Haz 2015, 10:41

Tel çıkmıştır şanzımanın üzerinden gelip göstergeye geliyor onu inceleyin.

Karbüratör bakımını kendiniz çok güzel yaparsınız hiç korkmayın her parçası var. Bu sitede karbüratörün sevis manueli var konunun adı komple jikov karbüratör bakımı falan olsa gerekti. Madem benzinli düzen tutuyor demektir 2. Boğaz açıyor mu falab bakarsınız vakum hortumlarına bakarsınız başkada yapacak bişey yok :)
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti felicia560 » 03 Haz 2015, 12:16

Her parcasi var da nerde var bilmiyorun sokersem arizali parcasi varsa calispa prensibini tam olarak bilmedigimden dolayi bi riza tespidi yapamam diye tahmin ediyorum.Malum konuyu biraz arastirayim ozaman tesekkur ederim
felicia560
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdem hakki bagama
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 1997 skoda felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir