umraniye de karburator ustasi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

umraniye de karburator ustasi

İleti alperkaya » 20 Oca 2016, 19:58

Selam arkadaşlar..felisim benzinde karburator den akitma yapıyor büyük ihtimal ile diyafram patlamış...umraniyede bildiginiz iyi bir karburator ustasi varmı. ..malum herkese güven olmuyor. ... ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. ..

alperkaya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alper kaya
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3 glx

İleti aslan_1960 » 20 Oca 2016, 20:38

Selamınaleyküm Alper kardeşim Ümraniyede bilmem ama bostancı sanayi sitesinde çok iyi karburatörcü usta var.Arzu edersen telefonunu bulabilirim.Ben İstanbulda otururken tamirci ustam tavsiye etmişti hakikaten işinin ehli bir usta.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

İleti kaandr34 » 28 Oca 2016, 18:13

Merhaba dostum, ümraniye oto sanayide karburatorcu orhan var tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
kaandr34
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Kaan Durmuş
Arabanız: felicia

İleti alperkaya » 07 Şub 2016, 23:48

Bugün itibariyle umraniyede orhan ustaya yaptırdım..yardım için teşekkür ederim gerçekten işinin ehli bi usta...3 saat sıra bekledik ama değdi işinin hakkını veriyor..Diğer karburator ustalarından pahalı biraz isciligi ama yaptığı ise ve müşterisine memnuniyetini önem veren biri...Toplam 180 tl Ye hallettik diafram alt takoz hortumlar benzin filtresi işçilik dahil. ..
alperkaya
CLASSIC
CLASSIC

İleti alperkaya » 07 Şub 2016, 23:50

Bugün itibariyle umraniyede orhan ustaya yaptırdım..yardım için teşekkür ederim gerçekten işinin ehli bi usta...3 saat sıra bekledik ama değdi işinin hakkını veriyor..Diğer karburator ustalarından pahalı biraz isciligi ama yaptığı ise ve müşterisine memnuniyetini önem veren biri...Toplam 180 tl Ye hallettik diafram alt takoz hortumlar benzin filtresi işçilik dahil. ..
alperkaya
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir