Felicia hakkında bir kaç soru

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia hakkında bir kaç soru

İleti bymozbek » 19 Tem 2016, 10:02

95 model felicia lx var...bir çok araç yeşil renk sırf yeşil renk olduğu için alıcı vazgeçiyor.aık 10.000 tl ye aldım veremiyorum.
arka cam buğ çözücü ışığı yanıyor dalgalı oklar aşağı doğru olan bu ışık niçin yanıyordur.
siz yedek parçayı en uygun nereden alıyorsunuz
ön ve arka kafalık nasıl çıakrabilirim.
bizim araçlarda ön cam için elektriki modülü varmı yaptırmak istesek.birde klima için varmı.

bymozbek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mustafa özbek
Nereden: Balıkesir
Arabanız: skoda felici 1.3 lx

İleti AhmetH » 20 Tem 2016, 01:13

8500 yazin fiyata kurtulun.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti kiyakfeli » 29 Ağu 2016, 15:05

ben otoaslanlar.com dan alıyorum. felicia parçaları linki http://www.otoaslanlar.com/index.asp?modul=kategori&AraKategoriTxt=SKODA%20FELICIA

daha önce sanalpazar.com dan otoyedekparcacim satıcısından alıyorum.
Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi
Deniz Mavisi
Kullanıcı avatarı
kiyakfeli
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi

İleti SKDFORMAN » 29 Ağu 2016, 16:26

bymozbek yazdı:95 model felicia lx var...bir çok araç yeşil renk sırf yeşil renk olduğu için alıcı vazgeçiyor.aık 10.000 tl ye aldım veremiyorum.

Piyasa cok durgunlaştı bi anda. Şuan satış cok cok az. Nedenini zaten biliyoruz. Ama elbet düzelir. Bence aracı piyasasından pekte aşağı vermeyin. Sonuçta satınca sizde araba alacaksınız. 100tl inmio bazen satıcılar. Bu durumu yaşayınca üzülürsünüz.

Ayrıca aracı pazarlama teknikleri çok değişti. Artık malum site üzerinde araç satmak zor. Oradan genelde ölücüler dönüş yapıyor. Orada yazan rakamlarda genelde yanıltıcı bu durumda. Örneğin oradaki fiyatlara bakıp bin aşağısını yazıyoruz tek kişi aramıyo 1 ayda. Bu durumda fiyatı canlı piyasada takip edip farklı pazarlama yöntemleri denemeliyiz, diye düşünüyorum kendi adıma...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir