ENJEKSİYONLU FELİCİA İÇİN VOLAN ARIYORUM..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ENJEKSİYONLU FELİCİA İÇİN VOLAN ARIYORUM..

İleti evrentuzun » 09 Ekm 2016, 01:33

SKODA FELİCİA 1.3 GLXİ ARACIM İÇİN KOMPLE VOLAN LAZIM.. ARACIM ENJEKSİYONLU OLDUĞUNDAN DOLAYI KARBÜRATÖRLÜ MODELLERİN VOLANLARI UYMUYORMUŞ.. ARACIMA DÜN YENİ BASKI BALATA TAKTIRDIM LAKİN ARACIN ÜZERİNDEKİ VOLAN BENDEN ÖNCEKİ CANİLER TARAFINDAN TAŞLANDIĞI İÇİN DEĞİŞMESİ İCAB EDİYORMUŞ ÇÜNKÜ BALATA KAVRAMASI MAKSİMUM DEĞİL.. ŞİMDİLİK GÖTÜRÜR DİYOR USTA.. BULUNMASI ZOR BİR PARÇA İMİŞ.. ENJEKSİYONLU FELİCİALAR İÇİN 047 105 269B VEYA 047 105 269A KODLU VOLAN NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM.. UYUMLULUK ÖNEMLİ ZİRA FARKLI VOLAN ARACIN ÇALIŞMASINA ENGEL OLABİLECEĞİ GİBİ BOŞUBOŞUNA UĞRAŞILMIŞ VE EMEK HARCANMIŞTA OLACAKTIR.. BU PARÇAYI TEMİN EDEBİLECEĞİM YERLER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN ARKADAŞLARIN YARDIMINI BEKLİYORUM..

evrentuzun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: EVREN TÜZÜN
Nereden: Denizli
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 MPİ

İleti KorsanKedi » 09 Ekm 2016, 14:52

Olmazsa internetten alırım dersen.... https://www.otoaslanlar.com/index.asp?m ... raOemKodu=
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti evrentuzun » 09 Ekm 2016, 23:44

BANA SENSÖR LAZIM DEĞİL KORSAN KARDEŞ.. VOLAN KASNAĞI KOMPLE LAZIM.. OTO ASLANLARDAN SÜREKLİ BİŞEYLER ALIRIM.. ONLARDA BULUNAN VOLAN KAPAĞI KASNAĞI HERNEYSE KARBÜRATÖRLÜ ARAÇLAR İÇİN.. KEŞKE OLSADA HEMEN SİPARİŞ ETSEM.. BAHSETTİĞİM MALZEME YABANCI SİTELERDE VAR LAKİN ORADAN SİPARİŞ ETMEK VE GELECEK MALZEMENİN UYUP UYMAYACAĞI TAMAMEN RİSK.. NASIL EDERİM BİLMİYORUM,MEVCUT VOLAN ŞİMDİLİK GÖTÜRÜR LAKİN UZUN VADEDE DAYANIRMI BİLMEM.. YA ARACI DEĞİŞTİRECEM YADA BU SIKINTIYI Bİ ŞEKİLDE AŞACAĞIM.. TEŞEKKÜRLER İLGİN İÇİN..
evrentuzun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: EVREN TÜZÜN
Nereden: Denizli
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 MPİ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir