Felicia 96

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia 96

İleti sinnex » 18 Ekm 2007, 01:29

Arkadaşlar Herkese Merhaba, Bende 1 ay önce bir skoda sahibi oldum aracım 1996 model Felicia LX. Ancak aracı aldıktan sonra farkettim vitesinde içinde olduğu konsol yok:) acaba bu durum orjinalmi yoksa sonradanda takılabiliyormu, olmadığını düşünürsek ıvırzıvır koyabileceğim bir göz yada yer yok? ne yapabilirim?

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 24 Ekm 2007, 19:32

Anlaşıldı kimse bilmiyor demekki.... En iyisi bir skoda servisine sormak....

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Yasin Genç » 25 Ekm 2007, 03:38

:) konsolsuz olurmu ya. konsol bütün araçlarda olduğu gibi felidede. var.Zaten fazla para etmez favoritin konsollarınıda takabilirsin.Resmini ekleyebiliyorsan ekle aydınlatalım:) hayırlı olsun bu arada.
Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia

İleti sonertevfik » 25 Ekm 2007, 03:44

KONSOL ORJİNALİNDE TABİKİ VAR KARDEŞİM.. SENİN ARACINDA KIRILMA YERİNDEN ÇIKMA VB. SORUNLARDAN DOLAYI SÖKÜP ATMIŞLARDIR. BENİM ESKİ FAVORİTİMDE DE KIRIK DÖKÜKTÜ SÖKÜP ATIP, YENİSİNİ TAKMIŞTIM. YALNIZ DİKKAT EDECEĞİN UFAK BİR AYRINTI VAR. FAVORİTİN KONSOLUNU ALMA YANLIŞLIKLA, ÇÜNKÜ FAVORİT İLE FELİCİA 'NIN KONSOLLARI AYRI OLUYOR HEM RENGİ AYRI HEM DE ŞEKİLLERİ AYRI, FELİCİA'NIN GENELDE GRİ GİBİ OLUYOR RENGİ, FAVORİTİN İSE SİYAH OLUYOR. ZATEN HERHANGİ BİR SKODA YEDEK PARÇACISINA GİTTİĞİN ZAMAN O SANA GEREKLİ PARÇAYI GÖSTERİR SEN DE ALIP UFAK BİR UĞRAŞ SONUNDA KENDİN DE TAKABİLİRSİN.   
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sinnex » 26 Ekm 2007, 17:09

Eywallah arkadaşlar, hafta sonu sanayiye incem (bostancı) umarım orada bulunur. Resimleride ekleyecem en kısa zamanda... sağlıcakla kalın...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir