yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yardım

İleti lord » 23 Kas 2007, 01:05

feliciam hakkında bazı şeyleri bilen olur ümidiyle sormak istiyorum.

-benim feliciamın kalorifer düğmelerinin olduğu kısım ışıksız.hepsinde öylemi acaba?

-benzinde tekleme kasma sorunum hala var.lambda sensörüm değişti

şimdi ya benzin pompası arızalı ya da enjektörler pis temizlenmeli diyorlar,bilgisayar arızanın hangisinde olduğunu bulurmu?

-4 lastikte 29 hava var ama araba yinede dangur dungur zıplıyor konfor kalmadı basınçları biraz düşürsem bi mahsuru olurmuki

-artık servis fiyatları çok ucuzladı ve kartada bölüyorlar özel servis doğuş oto arası çok karasızım gnlüm yetkili servisten yana amaEmbarrassed

lord
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 23 Kas 2007, 01:27

izmirde 6.sanayide özdaş skoda var tecrubeli ve güzel işçilikleri var tavsiye ederim skodam.com üyelerine indirimde yapıyor sitemizden giden arkadaşlar var memnun kaldılar ....

4 lastikte 30 hava olucak benim bildiğim ...lastikler 175 taban olmasın biraz zıplatır 165 en sağlıklısı,teklemeyi ateşleme sistemi olabilir boğaz kelebeği,bujıleri kontrol ettirin çatlak olabilir,akü,bujı kabloları dikkat edilmesi gereken hususlar bence Wink 

bu arada bilgisayara bağlatın zaten olan arıza çıkar ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ilk aşk » 23 Kas 2007, 01:29

minik kardeşimizin dediği gibi özdaş skodada sami abi var bende ona gittim yardımcı oluyorlar . tavsiye ederim.
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lord » 23 Kas 2007, 01:33

175 malesef belkide ondan.şöyle arabamı bırakıp kazıklanmadan sağlıklı bi şekilde geri almak istiyorum.yaniçözüm üretip araç sahibinin menfaatini düşünen bi yer bulabilsem.ama dediğiniz servisi deniyebilirim.
teşekkürler.
lord
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 23 Kas 2007, 01:49

kardeşim ben gittim sami abide kazıklama olayı yok son kararı sen veriyorsun acil olan parçaları değiştirisin acil olmayanları sonra değiştiriyorsun paran yetişmezse yardımcı oluyorlar yalnız oraya gittiğinde skodam.com dan geldiğini söyle . ayrıca minik kardeşimizin ismini ver çünkü beni tanımayabilirler çünkü ben bir kere gittim çıkartamayabilir.tel :2821285
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 23 Kas 2007, 01:58

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=911 burada gerekli telefon ve adresler var
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti lord » 23 Kas 2007, 02:00

tamam çok teşekkürler.ama beni minik bey yolladı demiyim demiLOL
minik kardeşimizin adı neydi ve ismini vermemin bi mahsuru varmı.

eğer okuyorsanız minik kardeş ne dersinizSmile

lord
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir