merkezi kilitli kumanda alarmı hep ötüp duruyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

merkezi kilitli kumanda alarmı hep ötüp duruyor

İleti ozcour » 03 Arl 2007, 18:36

merkezi kilitli kumanda alarmı, kapıları kumandadan kapatınca bir süre sonra ötmeye başlıyor hep ötüp duruyor ne yapmam lazım iki düğmeyle de çok defa denedim kilitliyorum bir süre geçiyor kafasına göre ötüyor. kumandasız kapata kapata sol kapıda anahtarı takıyorm dönerken boş dönüyo kapıyı kilitlemiyor ama kapıyı açıyor, sağ kapı o hem kilitleyip hem açabiliyorSmile

arabamız 2000 felicia 1.3 glx i

yardımcı olursanız çok sevinirm arkadaşlar sağ kapı da bozulursa kilitleyemeceğimden dolayı içinde yatmak zorunda kalabilirim Smile
teşekkürler

ozcour
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 06 Arl 2007, 22:58

[quote="ozcour"]merkezi kilitli kumanda alarmı, kapıları kumandadan kapatınca bir süre sonra ötmeye başlıyor hep ötüp duruyor ne yapmam lazım iki düğmeyle de çok defa denedim kilitliyorum bir süre geçiyor kafasına göre ötüyor. kumandasız kapata kapata sol kapıda anahtarı takıyorm dönerken boş dönüyo kapıyı kilitlemiyor ama kapıyı açıyor, sağ kapı o hem kilitleyip hem açabiliyorSmile

arabamız 2000 felicia 1.3 glx i

yardımcı olursanız çok sevinirm arkadaşlar sağ kapı da bozulursa kilitleyemeceğimden dolayı içinde yatmak zorunda kalabilirim Smile
teşekkürler

[/QUOTE]
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 06 Arl 2007, 23:00

bendede aynı sorun var bi kaç yere gösterdim çözemediler açıkçası iğrenç arabalar ben şimdiye kadar çok masraf yaptım genede adam olmuyor en iyisi satmak herhalde
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 07 Arl 2007, 01:55

arkadaşlar alarmınız orjinal ise, kumandanın üzerinde 2 tuş olması lazım. bunlardan biri açma-kapama, digeride içerideki sensörleri açıp kapamadır. eğer içerde bi sinek bile kalsa onu algılayıp ötmeye başlar. onun için alarmla kapıları kilitledikten sonra, diğer dümeye bir kere basıp iç sensörleri kapatmanız lazım.
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 10:12

[quote="tayel"]arkadaşlar alarmınız orjinal ise, kumandanın üzerinde 2 tuş olması lazım. bunlardan biri açma-kapama, digeride içerideki sensörleri açıp kapamadır. eğer içerde bi sinek bile kalsa onu algılayıp ötmeye başlar. onun için alarmla kapıları kilitledikten sonra, diğer dümeye bir kere basıp iç sensörleri kapatmanız lazım.[/QUOTE] diğer düğme iç sensör değil aracı park halindeyken çok araba arasında bulmak için kullanılıyor basınca 4 lüler yanar
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 07 Arl 2007, 22:57

[quote="baha"][quote="tayel"]arkadaşlar alarmınız orjinal ise, kumandanın üzerinde 2 tuş olması lazım. bunlardan biri açma-kapama, digeride içerideki sensörleri açıp kapamadır. eğer içerde bi sinek bile kalsa onu algılayıp ötmeye başlar. onun için alarmla kapıları kilitledikten sonra, diğer dümeye bir kere basıp iç sensörleri kapatmanız lazım.[/QUOTE] diğer düğme iç sensör değil aracı park halindeyken çok araba arasında bulmak için kullanılıyor basınca 4 lüler yanar[/QUOTE]
arkdaş ben öyle biliyorum hatta çok kez denedim. alarmı kurduktan sonra diğer düğmeye bastığımda şuana kadar hiç ötmedi. bi dene istersen
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozcour » 09 Arl 2007, 22:29

benim de hatırladığım alttaki düğme sessiz üstteki düğme sesliydi

kumandayı iki senedir kullanmıyoruz manuel olarak sensörleri komple kapatmanın yolu yok mu arkadaşlar

ozcour
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tedirgin35 » 15 Arl 2007, 23:39

araç görüş mesafesi dışındaysa ve de uzaktan kumandayı algılayabiliyorsa bence bu çok büyük dezavantaj..Wink
tedirgin35
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir