Felicia Orjinal Direksiyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Orjinal Direksiyon

İleti efboacestc » 03 Arl 2007, 23:46

Felicia Glx-i direksiyon fiyatları nedir ve nerde bulabilirim arkadaşlar bileniniz varmı beni aydınlatırsanız sevinirim

efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti AhmetH » 03 Arl 2007, 23:54

vw  direksiyonu  sanırım.

frezesi  aynı  ise  eski  polo gof vb  bir çok  araçta  kullanıldı.

100 ytl  den  ucuz  olmayacağını  sanıyorum.

parçacı bir  arkadaş var   gerekli bilgiyi verecektir.

Bu arada sorununuz neydi ?  fiziksel  aşınmadan  başka büyük  sorun   duymadım direksiyonla  ilgili.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti efboacestc » 04 Arl 2007, 00:44

direksiyonun sol üstünde içten yapışkanı çıkmış heralde kayıyor sinirimi bozuyor.ayrıyetten sağ korna düğmesini kırdım :)

korna çok zor basıyor
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 04 Arl 2007, 01:06

[quote="ahmet_armagan"]

direksiyonun sol üstünde içten yapışkanı çıkmış heralde kayıyor sinirimi bozuyor.ayrıyetten sağ korna düğmesini kırdım :)

korna çok zor basıyor[/QUOTE]

çıkmacılarda olabilir ''servis ve yedek parça bölümü''nde bazı adresler ve telefon numaraları var inceleyin...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ilk aşk » 04 Arl 2007, 01:30

kardeşim ben sordum yanılmıyorsam 170 ytl idi . bana pahalı geldiği için taktırmadım benimde direksiyon simidim sıcaktan ve kullanmaktan erimişti sağolsun minik kardeşimle beraber sarma direksiyon  kılıfı alıp yerleştirdik çok iyi oldu bana 10 ytl ye patladı .
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 04 Arl 2007, 01:40

peki kornayı nasıl yapabilirim ?
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 04 Arl 2007, 01:44

kardeşim onu bir tamirciye danış istersen çok fazla bilgiim yok olmadı çıkmacılardan ikinci el bir direksiyon alırsın .
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 04 Arl 2007, 11:05

ahmet kardeşim aynı dertten bende muzdaribim (umarım yanlış kelime kullanmadım) benimde sağ korna butonu kırık altındaki plastiği çıkardım üst kapağını çirkin durmasın diye oraya bantadım sol kornada rahat çalmıyor. tamir edemiyorsun malesef ben her yeri alt üst ettim bulamadın her şehri aradım ama yok. sizlere sesleniyoruz skoda ailesi bize bu konuda yardım edin lütfen 100 ytl çok para korna kırık diye direksiyona verilmez bu para. keske bulabilsem polo da aynı direksiyon kullanıyor onuda bulamıyorum (tek çare param parça olmuş bir felicianın paramparça olmuş direksiyonunu bulup korna butonunu almak gerek
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Felicia9841 » 04 Arl 2007, 15:12

[quote="ilk aşk"]kardeşim ben sordum yanılmıyorsam 170 ytl idi . bana pahalı geldiği için taktırmadım benimde direksiyon simidim sıcaktan ve kullanmaktan erimişti sağolsun minik kardeşimle beraber sarma direksiyon  kılıfı alıp yerleştirdik çok iyi oldu bana 10 ytl ye patladı . [/QUOTE]

Resmi varmı? Görebilirmiyiz? Bende de aynı dert var.
Felicia9841
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 04 Arl 2007, 18:54

arkadaşlar direksiyon fiyatları şöyle izmirde bi parçacı arkadaş satıyor...
2 kollu direksiyon komple ;;   65 ytl

4 kollu direksiyon komple ;; 400 ytl

ürünler sıfırdır...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti S.özdaş » 04 Arl 2007, 20:45

merhaba skoda servisinde çalışıyorumda direksiyonun şeklinı görürsem yardımcı olurum  sıfırları pahallıdır. iyi günler
S.özdaş
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 04 Arl 2007, 21:09

Temsili%20Resimdir

Aracın içi böyle direksiyon bunun aynısı varmı elinizde

Temsili Resimdir.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 04 Arl 2007, 23:10

[quote="Felicia9841"][quote="ilk aşk"]kardeşim ben sordum yanılmıyorsam 170 ytl idi . bana pahalı geldiği için taktırmadım benimde direksiyon simidim sıcaktan ve kullanmaktan erimişti sağolsun minik kardeşimle beraber sarma direksiyon  kılıfı alıp yerleştirdik çok iyi oldu bana 10 ytl ye patladı . [/QUOTE]

Resmi varmı? Görebilirmiyiz? Bende de aynı dert var.
[/QUOTE] 

resim koymayı beceremiyorum yalnız aksesuarcılara sarma kılıf dersen sana verirler direksiyonun üzerine geçiriyorsun ve boşta kalan yerleri üzerinde lastik ip gibi birşey var saç örgüsü gibi örüyorsun
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 05 Arl 2007, 11:22

arkadaşlar benim felide resimde gösterdiğim parça kırık ve diğeride kırılmak üzere bunun için direksiyon simidi istiyorum. öyle 400 ytl çok para ya yok mu ucuz yollu bişey direksiyon kılıfı ile simidin kırılmaları ortadan kalktı ama bu parça olmadan korna çalamıyorum dönüşlerde korna çalmak icap edince rezil oluyorum daha da kötüsü çok tehlikeli lütfen yardımlarınızı bekliyorum sadece bu parçanın altındaki plastik parça olsa da yeterli benim için çünkü bu görünen kapak sağlam. bulursak eğer iki korna butonunu altındaki mekanizmayla değiştiririm yeterki bulalım
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Felicia9841 » 05 Arl 2007, 11:55

[quote="kmustafat"]
arkadaşlar benim felide resimde gösterdiğim parça kırık ve diğeride kırılmak üzere bunun için direksiyon simidi istiyorum. öyle 400 ytl çok para ya yok mu ucuz yollu bişey direksiyon kılıfı ile simidin kırılmaları ortadan kalktı ama bu parça olmadan korna çalamıyorum dönüşlerde korna çalmak icap edince rezil oluyorum daha da kötüsü çok tehlikeli lütfen yardımlarınızı bekliyorum sadece bu parçanın altındaki plastik parça olsa da yeterli benim için çünkü bu görünen kapak sağlam. bulursak eğer iki korna butonunu altındaki mekanizmayla değiştiririm yeterki bulalım
[/QUOTE]

"direksiyon kılıfı ile simidin kırılmaları ortadan kalktı "

Banada direksiyon kılıfı lazım felicia'ya göre bir türlü uyan kılıf bulamadım. Siz nereden buldunuz? Resmi var mı?

Felicia9841
CLASSIC
CLASSIC

İleti efboacestc » 06 Arl 2007, 14:39

pick-up

komple 400 dediğin sadece direksiyon simidimi yoksa direksiyon kutusu filanda giriyormu içine :)
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 06 Arl 2007, 16:21

sadece direksiyon ben ana bayiden sordugum için pahalı yetkili servislerde dahada ucuzdur...

A.L.I.N.T.I.D.I.R
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir