feliciamı kalsın

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

feliciamı kalsın

İleti barutoglu » 07 Arl 2007, 00:39

[/QUOTE] ama bi reno fiat kadarda kaliteli değil[/QUOTE]

Kardeş ben burada aşırı skoda fanatikleri tutkunları gördüm yazılarını okudum kimilerine katılıyorum bazen de katılmıyorum. Ben fanatik değilim. ama yine de şu cümlenize "El-insaf" demeden geçemeyeceğim. Smile

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:43

[quote="1.6 glxi-AC"]   Aldığınız aracın kilometresiyle oynanmış olabilir..........Asla sizin yaşadıklarınızı ve anlattıklarını ne burada nede başka bir portalda ne okudum nede dudum..........[/QUOTE] bende öyle sandım ama her şeyi yeni gibi satan adamda bunların hepsini yenileyemez her halde pedallar döşemeler kilitler direksiyon simidi düğmeler kazasıda yok  çok temiz gözüküyor servisi bi kere onay verdi alırken. çoğu insanda benim gittiğim özel servisleri kullanıyor
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:45

[quote="hakanerdogan"]hayret... benim arabamda bügüne bügün tık demedi. tek şikayetim servis olur. gerçi onlarada henüz bakım haricinde işim düşmedi, Allahtakimseyi düşürmesin.

babamın arabaları, amcamın eniştemin arabalarının sayısı o kadar çoktur ki, lüx olanları bi kenara bırakırsak, hiç birisinden bu arabamızdan aldığımız tadı alamadık.

hem taş gibi, hem güvenli, hem güçlü, hem ekonomik, daha 2 kez marşa basmadım ankarada karın altındaydı araba -15 de bile tık ilk marşta çalışır.

ağır yük taşıma konusunda üstüne yoktur. bence küçük ama çok çok torklu bi motoru var.

8 kişi bindik bizim arkadaşlarla şamatasına olsada inin diyemedim, hepside yetişkin kocaman tipler, eryamanın girilmedik yeri kalmadı... aynı boşmuş gibi gidiyodu...

kendi sınıfının çok çok üstünde bir araçtır, boşu bile 1.2-1.3 ton eden ufak bi aracın sağlamlığını siz düşünün.

volkswagenin toplama aracı mı değil mi bilmiyorum, ama topladılarsada çok güzel toplamışlar, güvenle binilir.

[/QUOTE] feliciaların boşu 1 ton üzeri değil yanlışın var 930 kg
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 Arl 2007, 00:48

[quote="baha"][quote="hakanerdogan"]hayret... benim arabamda bügüne bügün tık demedi. tek şikayetim servis olur. gerçi onlarada henüz bakım haricinde işim düşmedi, Allahtakimseyi düşürmesin.

babamın arabaları, amcamın eniştemin arabalarının sayısı o kadar çoktur ki, lüx olanları bi kenara bırakırsak, hiç birisinden bu arabamızdan aldığımız tadı alamadık.

hem taş gibi, hem güvenli, hem güçlü, hem ekonomik, daha 2 kez marşa basmadım ankarada karın altındaydı araba -15 de bile tık ilk marşta çalışır.

ağır yük taşıma konusunda üstüne yoktur. bence küçük ama çok çok torklu bi motoru var.

8 kişi bindik bizim arkadaşlarla şamatasına olsada inin diyemedim, hepside yetişkin kocaman tipler, eryamanın girilmedik yeri kalmadı... aynı boşmuş gibi gidiyodu...

kendi sınıfının çok çok üstünde bir araçtır, boşu bile 1.2-1.3 ton eden ufak bi aracın sağlamlığını siz düşünün.

volkswagenin toplama aracı mı değil mi bilmiyorum, ama topladılarsada çok güzel toplamışlar, güvenle binilir.

[/QUOTE] feliciaların boşu 1 ton üzeri değil yanlışın var 930 kg[/QUOTE]

kendi arabam için konuştum ağırlık olayını.

ama senin felician o kadar da kötü bür araba değil inan ki bak. sana böle bi talihsizlik olmuş.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:51

arabam kötü değil elbette şu ana kadar yaptığım masrafa yeni araba alırdım ama bu yeni arabam bir daha skoda olmuyacak emin ol parçaları çok pahalı servis bile çin malı satıyor
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 Arl 2007, 00:53

eh haklısın, parçası pahalıdır, servisleri kötüdür maalesef. ama skda harbiden iyi arabadır. bunca şeyi yaşadıktan sonrada ben skoda alırım yine diyemezdim, sende haklısın.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ali » 07 Arl 2007, 01:50

sen ilk cümlende olayı açıklamışsın zaten. "ucuz diye aldık" olay budur işte.  demek ki aracın bir şekilde elden çıkarılması gerekiyormuş. ucuz da olsa birine yuttursak şu arabayı demişler. o da sana denk gelmiş. şimdi vw nin toplama araçlarını almayın demişsin. bakkalda üretilmiyor bu araçlar. toplama lafı baştan yanlış bi kere. sonra sana denk geldi diye niçin bütün skodalar kötü oluyor. nasıl bir çıkarımla bu sonuca vardın hayret doğrusu.  ha bir de reno fiat kadar kaliteli değil demişsin. fiat nereeee   skoda nereee? skodayı sen sadece felicia ile mi sınırlı sanıyorsun?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 07 Arl 2007, 01:54

sürücü kursları, rent a car lar ve bunun gibi birçok yer aracın haşatını çıkardıktan sonra km. sini de kolaylıkla küçültüp satıyorlar. başka söze ne hacet...

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 07 Arl 2007, 02:00

hocam hiçbir zaman ucuz şeyi tercih etmiceksin senden önceki sahibi kimbilir nasıl hor kullandı onu belkide acemiydi bütün acemiliğini onun üstünde attı bilemezsin ki yada çok ciddi bir kaza geçirmişte olabilir şaseyi düzeltip bi güzelde fırın boya attın mı araba cillop gibi hayatta anlayamazsın kazalı olup olmadığını skoda kötü bi araba değil ki tam tersine çok sağlam bi arabadır tabir-i caise ' kodumu oturtur' motor bakımındanda çok kötü değil sadece çok performanslı arabalar değiller sen bence o arabayı biraz allayıp pulla sonra normal piyasa fiyatı koy üstüne birazda pazarlık payı bırak o zaman satarsın belki ama adam denemek isterse pek şansın yok gibi görünüyo
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 10:08

[quote="octa"]sen ilk cümlende olayı açıklamışsın zaten. "ucuz diye aldık" olay budur işte.  demek ki aracın bir şekilde elden çıkarılması gerekiyormuş. ucuz da olsa birine yuttursak şu arabayı demişler. o da sana denk gelmiş. şimdi vw nin toplama araçlarını almayın demişsin. bakkalda üretilmiyor bu araçlar. toplama lafı baştan yanlış bi kere. sonra sana denk geldi diye niçin bütün skodalar kötü oluyor. nasıl bir çıkarımla bu sonuca vardın hayret doğrusu.  ha bir de reno fiat kadar kaliteli değil demişsin. fiat nereeee   skoda nereee? skodayı sen sadece felicia ile mi sınırlı sanıyorsun?[/QUOTE] ya ucuz derken emsallerinden daha ucuz demek istedim aynı anda satışa çıkar bi reno fiat hyundai gibi gitmiyor ben bundan bahsetmek  istedim
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti harbi » 09 Arl 2007, 20:17

evet rakadaşıma  katılıyorum kesinlikle  km  ile  oynayışlar  yok  öyle  sorun lar iyi  biliyorum birisini 270,000 km den 70,000 e  indirdiler  yapanlar  utansın senin gibileri  böyle  soğutuyor  skoda dan
harbi
CLASSIC
CLASSIC

İleti feliciaZK » 04 Oca 2008, 16:02

benim ilk arabam favoritti 1,5 sene kullandım hiç bir sorun yaşamadım bir ay öncede 2000 model feli aldım.  Sana mersedesde yada bmv de de problemli bir araba denk gelse aynı ön yargıda bulunurmusun??????? Ben diyorum arabada SKODA ve diğerleri var 
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti akin_546 » 05 Oca 2008, 00:23

bütün arkadaslarımın solediklerine katılıyorum sizide bu sekilde skodadan soguttukları için o işleri yapanlar utansın diyorum.asla skoda beni yolda bırakmadı senelerdir favoritle 95te basladım onu sattım ve felicia 1.6 arac kullanıyorum aracım düzenlı olarak tum bakımları yapılıyor ve tazı gibi heryere gidiyorum maximum hızı olan 190 km/h ye cıktım yinede kotu bir taviz vermedi skoda kullananlar bir ayrıcalıktır Clap
akin_546
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 05 Oca 2008, 01:15

benim feliden ben memnunum bakarsan bağ olur bakmazsan ............
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 06 Oca 2008, 19:21

taksiden çıkımadır o araç
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti baha » 06 Oca 2008, 22:14

taksiden çıkma değil kardeşim görmek isteyen gelir görür her şeyiyle orjinal araç benim şanssızlığım bu bide skoda etkeni tabi ben daha yüksek kilometrelerde daha eski araçlar kullandım ama bu kadar canımı sıkan araç görmedim
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 06 Oca 2008, 22:16

servis faturaları her şeyi elimde km de orjinal ama  wolsvogen toplaması bi araç olunca yapacak bi şey yok
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 06 Oca 2008, 22:39

[quote="baha"]servis faturaları her şeyi elimde km de orjinal ama  wolsvogen toplaması bi araç olunca yapacak bi şey yok[/QUOTE] SAT KURTUL OZAMAN DA TOPLAMA OLMAYAN BİR ARAÇ AL KENDİNE. Angry
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir