Ön ve arkadan su giriyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ön ve arkadan su giriyor.

İleti marmaralı » 16 Arl 2007, 13:04

arkadaşlar yağmur yağdığı zaman direksiyon altında, bu kaput açma kolunun olduğu bölge baya ıslanıyor. direksiyon altındaki o singer epeyce ıslanıyor ve yağmur çok şiddetli olduğu zaman paspasın üstüne bile damlatıyor. bir de bagajda su sızıntısı tespit ettim ama nereden geldiğini anlayamadım. bagajın ön kısmında su birikmiş ve stepnenin yanına doğru ilerlemiş. bu işin çözümü nedir? bilgi sahibi arkadaşlardan acil yardım bekliorum! 

marmaralı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 16 Arl 2007, 13:58

o zaman motor kaputunu aç solda akü war sag taraf boş yaa kablolar giriyor bir lastigin içine ordan almıştır...girse girse tek ordan girer  ama nasıl almış onu bnde bilemiorum.

resim alıntıdır...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti marmaralı » 17 Arl 2007, 13:54

Kardeş sagol buraları kontrol edeceğim.Bagaj sorunu içinde bi sanayiye gideceğiz herhalde fitillerden olabilir diye düşünüyorum.
marmaralı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZAMBOĞLU » 17 Arl 2007, 14:10

arkadaşım bagajın içerisinde dediğin yerde kanal var oraya bendede yağmur yağınca su birikiyordu. sebenini yağmurlu bir havada test ettim. bagajı açtım içerileri kontrol ettim. sende yap bunu. arka stop lambasının içeriden vidaları var onlar gevşemiş,sonuç olarakta stop lambasının içerisinden bagaja akıyor su. onları sıkıştırdım şimdi sorun kesildi. belki sende de aynı sorun vardır.
ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: style ve 6 misafir