Derdime bir çare

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Derdime bir çare

İleti Onuncuköylü » 22 Oca 2008, 19:58

Arkadaşlar Felcia 1.3 mpi ile bundan tam iki sene önce İzmir'den İstanbul'a karlı bir havada giderken yolda termostat bozuldu. Gece yarısı yaptıracak yer bulamadım. Bursa'da yaptırdım ama iş işten geçmiş. Motor kapak contasını yakmışız. İzmir'e döndüm contayı (şimdi adını vermeyeceğim bir tamircide) değiştirttim. Ancak o günden sonra arabamda şöyle bir arıza oluştu. Arabayı özellikle sabahları ilk çalıştırdığımda 25-30 metre gidiyor ve sonra karbüratörlü araçlarda karbüratörün tıkanması gibi kesiliyor. Neredeyse stop edecek gibi. Ancak arabam enjeksiyonlu. Daha sonra sanki karbüratördeki pisliği atmış gibi açılıyor ve devam ediyor. O tamirciye götürdüm bir çözüm bulamadı. Başka büyük bir servise götürdüm o da eksozda sorun var dedi. Eksozu değişti ama sorun yine devam ediyor. Ben de de bir huy var kızdığım bir tamirciye bir daha gitmek istemiyorum. Çünkü adamlar kasıtlı yapıyorlar tekrar gidelim diye. O tuzağa düşmek istemiyorum.
Biraz uzun oldu. Siz dostlara yazılmış uzun bir mektup gibi.

Şimdi bana yardımcı olursanız sevinirim.

Sağlıcakla kalın.

Onuncuköylü
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 22 Oca 2008, 20:02

izmir 6,sanayide sami abimiz ve ekibi çok profesyonel ben devamlı gidiyorum banada minik kardeşim tavsiye etmişti çok ilgililer ve uygun fiyat veriyorlar . acil olan parçaları değiştiriyorlar acil olmayan parçalar hakkında bilgi veriyorlar ayrıca kredi kartıda geçiyor . giderseni memnun kalırsınız yalnız gittiğinizde skodam com üyesi olduğunuzu belirtin . özel indirimleri var  tel :2821285

Alıntıdır LOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mutu01 » 22 Oca 2008, 20:54

aracın conta yakması ile bahsettiğin arıza direk alakalı olmayabilir bu arıza zaten olacakmış belkide..
mutu01
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir