tavan anteni

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tavan anteni

İleti feliciacı » 19 Şub 2008, 15:10

slm arkadaşlar bende 2000 felicia var..geçenlerde benzinlikde yıkamaya girdim..ve o dönen yıkamalar varya benim tavan antenin dibini kırdı..ve anten düştü...felicia tavan anteni hiç bi yerde bulamadım komple....fabianınkini buldum onu takdım ii oldu..ama bagajı komple açarken bagaj kapağı antene değiyor..fabialarınki brz dha yatsı olduğı için sizce ne yapmayalım değmemesi için...yardımlarınızı bekliorum

feliciacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 19 Şub 2008, 18:08

Bence fabia'nın değilde polo'nunkini taksaydın problem olmazdı. Ben polo anteni taktırmıştım, senin bagaj kapağını açarken dikkat etmenden başka çaren yok sanırım...

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ugur » 20 Şub 2008, 13:36

Arkadaşlar anten konusunu görünce bende sorunumu sizlerle paylaşayım dedim.GEçtiğimiz yıl aldığım kamyonet, benden önceki sahibideyken teybi çalınmış.Hırsız bey teybi çalarken kültabagınıda götürmüş, kültabagı satın alabiceğim  çıkma parçalar satan ( tabi ucuz olacak) bir yer biliyormusunuz.İzmirde yaşıyorum.
Ayrıca birde şunu sormak istiyorum 30 ytl ye  arabaya aldığım yeni oto teybi sürekli cızırtı yapıyor ve bu yüzden hiç radyo dinleyemiyorum,acaba sorun teyibin kendisindenmi çünkü anten tesisatını kendim yeniledim ama değişen bişey olmadı.araç radyolarının elektrik girişlerine araçtan etklilenmesin diye filtre gibi bişey takılıyormuş;O tür ucuz bişey bulabilirmiyim acaba?
ugur
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 20 Şub 2008, 14:55

filtre cızırtıyı önler.araç motor sesini keser
sigorta kısa devreye karşı korur.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana