KALORİFER PETEĞİNDEN GELEN KOKU ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KALORİFER PETEĞİNDEN GELEN KOKU ?

İleti akin_546 » 03 Mar 2008, 20:17

Merhaba arkadaslar daha önce sizlerde paylasmıstım
kalorifer ısıtmıyor diye.simdi o arızayı buldum kalorifer petegiymiş.

fakat orjnalini sordum cok pahalıymıs 180 ytl dediler.bnde cok diyerek yan sanayi olanını çin malı olan 30 ytl ye aldım.ama almaz olaydım ya aldıgmdan beri çok iyi ısıtıyor hatta hiç acmıyorum bile içeri cok güzel ısıtıyor.ama cok değişik bir koku yapıyor bunu nasıl yok edicem gercekten sinir weriyor.bi zaman sonra gider diyip fanı calıstırıyorum yine war.aldıgım yere sordum orjinalinde bile yapar diyorlar.bnde inanmadım servise sordum onlarda aynısını soledi böle bi sorun yasayan varmı yanıtlarınız beklıyorum.tesekkurler

akin_546
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 03 Mar 2008, 20:23

Ben kalorifer peteğinden olacağını sanmıyorum, nasıl bir koku yanık kokusu gibi mi?
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 03 Mar 2008, 20:25

ikiside yapar ama farklılıklar gösterir..
mesela;;;
orjinal o kokuyu 3 ay yapıyorsa
yan sanayi ürünler bunu 6-7 ay yapar.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sainz » 03 Mar 2008, 20:32

Keşke kalorifer radyatörünü takmadan önce takıldığı kısmı iyice temizleseydiniz. Antifirzli su falan oralara kaçtıysa bir müddet koku yapıyor maalesef.Ouch
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti akin_546 » 04 Mar 2008, 20:23

walla arkadaslar cok degişik bi koku sıfır araba alınca içindeki koku nasıl bi süre sonra gidiyorsa bende öle olur diye umut ediyorum.inş bu koku yaza kadar gider.yoksa yazın sökerim direk bi boru baglarım.
ben zaten ustama oraları komple temizlettim.sabunlu suyla bırakın hava bile tuttum.bakalım kokunun petegin etrafındaki süngerden geldiğini düşünüyorum.onuda ustama sorcam.yanıtlarınız için tesekkur ederim.Allah hepinize kazasız belasız günler versin.
akin_546
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 04 Mar 2008, 20:26

ısıdan dolayı plastik kokusu olabilir.bence zamanla geçer
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir