Felicia glxi orjinal alarmını değştireceğim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia glxi orjinal alarmını değştireceğim

İleti Evanescence » 27 Ekm 2006, 14:32

Arkadaşlar bendei orijinal alarm artık randumanlı çalışmıyor pek tamir edilebilir bişeyde değil yerine ne marka ve model alsam en sağlıklısı olur? ve önereceğiniz marka ankarada nerede satılır.
Şimdiden teşekkürler..

Evanescence
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Trex » 27 Ekm 2006, 18:01

dostum benım aracımın teybı calındı we orjınal alarm wardı fely nin kaplarını kıtledınmı içeriden acma yerınden acılmıyor ancak mandalı yukarı cektınmı acılıyor oyuzden o mandalları ilk etapta yok etmeyı dusunuyorum yada mandallar ıcerı gırdımı dösemeyle sıfır olacak octavia gibi we su an tek onerebılecegım alarm markası cenmax bask taktırma...
Trex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serkan82 » 27 Ekm 2006, 18:58

dostum eğer alarm taktırcaksan desiden şaşma eğer yerde teknik servisi var ben taktırdım gayette güzel sadece alarm merkezi klt hariç 130 ytl 20ytl verince ayrıca içeri göz takıyorlar ama alarm harici sen bi baston klitte al
serkan82
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 27 Ekm 2006, 22:22

Alarm mevzusunda artık teknoloji oldukça ilerledi.En kötü çin malı alarmı alsanız bile her tarafından özellik fışkırıyor.Zaten arabanızda immobilizer var. Darbeye karşı caydırıcılık dışında bir amacınız olmadığı için viyaklayacak bir alarm olsun yeter. O yüzden en ucuzundan ne bulursanız alın, bence işinizi görür.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti ünsal » 28 Ekm 2006, 02:17

celmax tavsiye ederim ...120-160 arası maal oluyo tabii daha özellik ekleniyo o zaman fiyat yükseliyo karar sizin ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir