eurocap testi felicia'nın

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

eurocap testi felicia'nın

İleti sılver_exelance » 06 Tem 2008, 12:54

[quote="apple"]60 nekı ya demekkı bu arabayla 120yle falan vursan gıttın :) Arabanın gorunusunden zayıf oldugu bellı oluo zaten arkadaslar kendımızı kandırmayalım:)Felicia Forman Favorıt hatta Fabia bile bir carpısma esnasında guvenılmeyecek araclar[/QUOTE] +1 kardeşim çok doğru fabia nın da bu feli den aşağı kalır yanı yok ...yakın bir arkadaşımın kazasına şahit oldum ondan söylüyorum...

sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 06 Tem 2008, 13:12

ya sonucta 15 yıl önce yapılmış arabalar ne bekliyorsunuzki o zaman teknoloji şimdiki gibiydide adamlarmı kullanmadı bunların yasıtlarından biride torosla broadwayler onlarla kıyaslayın 2008 e göre degil
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti loveskoda » 06 Tem 2008, 14:46

[quote="sılver_exelance"]+1 kardeşim çok doğru fabia nın da bu feli den aşağı kalır yanı yok ...yakın bir arkadaşımın kazasına şahit oldum ondan söylüyorum...[/QUOTE]

Fabia kötü ise VW polo, Seat İbiza ve Cordoba da kötü demektir... Aynı teknoloji ile neredeyse aynı şasileri kullanıyorlar...

VW Polo ile Megane nin kazasını gördüm, Megane dağılmıştı, Polo da tampon ve farlar dışında bişi yoktu..

Bu otomobiller fabrikada lazer kaynakla birleştiriliyor ve bu arabalara vuranların vay haline...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 23 Tem 2008, 19:27

EURONCUPTAN 3 YILDIZ ALMIŞBİR ARADA FELİCİA BİZ ONLARDAN DAHA İYİ BİLECEK DEĞİLİZ
KAZA TESTLERİNDE DİKKAT EDERSENİZ DARBEYİ EMMEK İÇİN ÖN TARAF VAKORDİYON GİBİ OLMALI Kİ DARBEYİ EMSİN

F1 ARABALARINA BİR BAKIN ARABA PARAM PARÇA AMA PILOTUN OLDUĞU KISIM SAPASAĞLAM

RESİMLERE BİR BAKIN ÖN CAM DAHİ PARÇALANMAMIŞTIR BELKIDE
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti ATLI » 08 Ağu 2008, 00:20

Arac tavana kadar ezılyor.Tamam,surucuye pek bısey olmuyor gıbı gorunsede test 60 km ıle yapılıyor.sızı bılmem ama ben normal seyır ederken 60 dan fazla yapıyorum.Allah koruyormus demek ki.Guvenlık meselesıne gelırsek,altımızdakı felıcia.Hafıf bır arac.Kucuk carpmada bıle hasar gorebılıyor.Hepımıze kazasız belasız surusler
ATLI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 08 Ağu 2008, 00:24

Gerek vw grubu olsun gerek başka marka olsun bunlar son zamanlarda profile çok önem veriyorlar şu anki octi ile eski octinin saç kalınlıkları aynı değil eski octinin sacı daha kalın ama yenisinin profili güçlü olduğundan kaportaya oluyo olan
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 09 Ağu 2008, 12:16

2000 Ford Fiesta:

1997 FIAT Punto:

2000 FIAT Punto:

Diyeceğim şudur ki, Felicia' yı o kadar da güvensizmiş gibi görmeyin zira o dönemin aynı sınıfların araçlarının testlerinde tavana kadar darbe iletiliyor. 2002' den sonra ön taraflar iyice ezilip direklere darbeyi letmemeye başlamış.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti maniak » 09 Ağu 2008, 12:50

[quote="ATLI"]Arac tavana kadar ezılyor.Tamam,surucuye pek bısey olmuyor gıbı gorunsede test 60 km ıle yapılıyor.sızı bılmem ama ben normal seyır ederken 60 dan fazla yapıyorum.Allah koruyormus demek ki.Guvenlık meselesıne gelırsek,altımızdakı felıcia.Hafıf bır arac.Kucuk carpmada bıle hasar gorebılıyor.Hepımıze kazasız belasız surusler [/QUOTE]

altımızdaki mercedeste olsa o kadar güvenmemek lazım Allah korusun yüksek hızlı bir kazada mercedes bile paramparça olabiliyor...birde demişsin 60 tan fazla hızla gidiyorum diye ama şu var 80 giderken hiç frene basmadan birisine çarpmazsın tehlikeyi farkettiğin anda frene basarsın ve bir miktar yavaşlarsın kaza testleride bu mantıkla düşünüp ve hesaplama yapıp 64 km hızla test yapıyorlar....
maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 09 Ağu 2008, 12:54

97 punto ne biçim olmuş öle ya Wacko
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti shooter » 09 Arl 2008, 01:08

beyler kullanmış olduğumuz araçlar wolksvagen skoda ortak üretimi yani alman çekoslavak karışımı bu araçların saçları birinci kalite 3 kat galvaniz saçla örülü yani şuan günümüzde yaşam duvarını sağlıyan volvo ile aynı güvenliğe sahip 1988 den itibaren üretilen favorit başlangıçlı tüm skodalarda bu böle gidiyor. artı araç içi hasar skodalarda her zaman en aza indirilmeye çalışılmıştır.yani güvenle bu araçlara binebiliriz.gene de sizlerin düşüncesine saygılıyım..
Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti mygokhan » 09 Arl 2008, 17:08

Fabiadan sonraki araçlar güvenli araçlardır arkadaşlar..O yıllardan sonra güvenliği ciddi arttırdı skoda..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti feliciaZK » 10 Arl 2008, 00:10

FAVOTRİTLERDE FELİCİALARDA EMSALLERİ İÇİNDE EN SAĞLAM ARABALARDIR DİYEBİLİRİZ
ARKADAŞIMIN93 FAVORITE  Ş.İÇİ TRAFİKTE GERİ GERİ GELEN TOYOTA COROLLA VURUYOR COROLLANIN DURUMU FAVORİTTEN DAHA İÇLER ACISI 

YİNE BAŞKA BİR ARKADAŞIMIN 93 TİPOSUNA (ORJİNAL İTALYAN)FAVORİT ARKADAN VURUYR ARKADAŞ KENDİ ANLATIYOR BENİM ARKA TAMPON DÜŞTÜ VE KAPORTA KISMI EZİLDİ  FALN DİYOR FAVORİTTE HİÇBİR ŞEY OLMADIĞINI ŞAŞKINLIKLA ANLATIYOR
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 10 Arl 2008, 00:19

[quote="sılver_exelance"][quote="apple"]60 nekı ya demekkı bu arabayla 120yle falan vursan gıttın :) Arabanın gorunusunden zayıf oldugu bellı oluo zaten arkadaslar kendımızı kandırmayalım:)Felicia Forman Favorıt hatta Fabia bile bir carpısma esnasında guvenılmeyecek araclar[/QUOTE] +1 kardeşim çok doğru fabia nın da bu feli den aşağı kalır yanı yok ...yakın bir arkadaşımın kazasına şahit oldum ondan söylüyorum...[/QUOTE]

kac tane fabia kazasi gordun diecekttim ama ueligi silinmis..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 10 Arl 2008, 00:24

ALPKO KARDEŞ BANAMI DEDİN
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 10 Arl 2008, 00:29

[quote="feliciaZK"]ALPKO KARDEŞ BANAMI DEDİN[/QUOTE]

anlis gormusum mesaja cvp yazmis, o zaman sana kardes maalesef:)) kusura bakmican artik:) Fabia cok dayaniklidir bu konu da cok dikkatini cekerim, iddialiyim da..  sana kagit gibi bi marka soyleyebilirim ama SUzuki:) 50`ile vurdular bana arac pert, hurdaya cikti..:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 10 Arl 2008, 00:47

[quote="alpko"]
[quote="feliciaZK"]ALPKO KARDEŞ BANAMI DEDİN[/QUOTE]

anlis gormusum mesaja cvp yazmis, o zaman sana kardes maalesef:)) kusura bakmican artik:) Fabia cok dayaniklidir bu konu da cok dikkatini cekerim, iddialiyim da..  sana kagit gibi bi marka soyleyebilirim ama SUzuki:) 50`ile vurdular bana arac pert, hurdaya cikti..:)
[/QUOTE]

simdi dikkatlice baktim `apple`in mesajiymis senin degil!
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir