Sağ Cam Açılmıyor(du çözüldü)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sağ Cam Açılmıyor(du çözüldü)

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 21:20

[quote="34 SCU 59"][quote="silverlinemania"]elektrikçi çözer onu bizim favodada bazen kalkıyo bazen kalkmıyo elektrik aksamından kaynaklanıyo sol cam bazen kalkıyo sağ camda sorun yok ama açıp kaparken teyip kapanıp tekrardan açılıyo bi türlü çözemediler şu arabanın elektirik sorununu... zannedersem bütün skodaların ki karışık biraz onlara göre onlar alışmış tabi doğanı şahini falan yapmaya bizimkiler zor ve karmaşık geliyo...[/QUOTE]

bence sen bağlantiyi baska elektirikçiye bastan bağlatırmıs gibi yap belki çözlebilir,
[/QUOTE]

zaten yapan herif tam bi m..l dı yani belediyede otobüs şoförlüğü yapıyomuş akşamlarıda işte böyle alarmdı otomatik camdı falan bişeyler takıyomuş bizim arabaya taktığı herşey yan sanayininde yanıydı daha cam açma butonuna bastık tak dedi cam motoru kırıldı falan yeniden aldı yaptı cebinden verdi bütün parayıda onuda düzgün yapamadı bütün elektrşk geçen kabloların uçlarını açık bırakmış bigün tamircide patlatıyolardı arabayı adam kapının içine bakmak için döşemesini söktü biraz uğraştı aradan 5 dakka geçti arkadan pıııısssss diye bi ses geldi bi baktım araba bembeyaz duman içinde heryerinden beyaz dumanlar çıkıyo allahtan adam bilinçliydide hemen akü kablolarını çıkardı falan o herifede bastı küfürü ulan dedi öldürücekti bizi dedi açık bırakmış bütün elektrik geçen kaboların ucunu dedi biraz daha geç kalsa adam tamirhaneyle havaya uçucaktı araba tabi bizde gidicektik bu vesileyle

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 21:22

[quote="efboacestc"]zaten sol camın açma tuşuda ters bağlanmış kapanmaya basıyorum açılıyor,açmaya basıyorum kapanıyor herhalde önceden bir operasyon geçirmiş[/QUOTE]

o zaman o motor orjinal değil orjinaline en yakın sahte dedikleri şey bence sen o motoru değiştir dicem ama çok pahalı oldunu biliyorum favonun ki bile 150 mi 200 mü neydi sadece tek motoru sağ sol alıcan 400 ytl ama mecburen verdik napalım şahin motoru çok çabuk bozuluyodu
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 06 Nis 2008, 21:23

[quote="silverlinemania"][quote="34 SCU 59"][quote="silverlinemania"]elektrikçi çözer onu bizim favodada bazen kalkıyo bazen kalkmıyo elektrik aksamından kaynaklanıyo sol cam bazen kalkıyo sağ camda sorun yok ama açıp kaparken teyip kapanıp tekrardan açılıyo bi türlü çözemediler şu arabanın elektirik sorununu... zannedersem bütün skodaların ki karışık biraz onlara göre onlar alışmış tabi doğanı şahini falan yapmaya bizimkiler zor ve karmaşık geliyo...[/QUOTE]

bence sen bağlantiyi baska elektirikçiye bastan bağlatırmıs gibi yap belki çözlebilir,
[/QUOTE]

zaten yapan herif tam bi m..l dı yani belediyede otobüs şoförlüğü yapıyomuş akşamlarıda işte böyle alarmdı otomatik camdı falan bişeyler takıyomuş bizim arabaya taktığı herşey yan sanayininde yanıydı daha cam açma butonuna bastık tak dedi cam motoru kırıldı falan yeniden aldı yaptı cebinden verdi bütün parayıda onuda düzgün yapamadı bütün elektrşk geçen kabloların uçlarını açık bırakmış bigün tamircide patlatıyolardı arabayı adam kapının içine bakmak için döşemesini söktü biraz uğraştı aradan 5 dakka geçti arkadan pıııısssss diye bi ses geldi bi baktım araba bembeyaz duman içinde heryerinden beyaz dumanlar çıkıyo allahtan adam bilinçliydide hemen akü kablolarını çıkardı falan o herifede bastı küfürü ulan dedi öldürücekti bizi dedi açık bırakmış bütün elektrik geçen kaboların ucunu dedi biraz daha geç kalsa adam tamirhaneyle havaya uçucaktı araba tabi bizde gidicektik bu vesileyle
[/QUOTE]

akü kablosunu çekmeseydi sen artık öteki taraftan yazardın bize Smile
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 21:29

aynen ama ne sinirlendim varya yakınımda olsa gırtlağını sıkıvericektim onun sen çalış didin bişeyler yapmaya çalış biri gelsin parasını verdiğin halde işgüzarlık yapıp işini doğru düzgün yapmasın buda senin hem hayatına hemde malına bedel olsun kim kabullenir böyle bişeyi acaba adamda onu dedi zaten allahtan burda oldu dedi yolda sinirlenip kapıya bi tekme atsan yanmıştık dedi senle beraber havaya uçardı dedi bide topraklamayıda arabanın toprağından almamış gitmiş şaseye bağlamış oda orayı yakmışta yakmış simsiyah olmuş küçük küçük delikler açmıştı
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 06 Nis 2008, 23:56

hepinize tek tek teşekkür ederim yardımlarınız için sağolun Smile

efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 07 Nis 2008, 00:46

en güzeli götür bir kilitçi veya elektrikçiye baktır motor yanıksa çıkma bir tane taktır ben çiftini sıfır 200 ytl ye taktırdım
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Felicia Glx-i » 09 Nis 2008, 16:17

Benim sağ cam bi kere bi indi bir daha kalkmadı solda öyle olucak diye korkuyorum o yüzden komple iptal ettim sağ tarafın camını kaldırttım motorunu mekanizmasını söktürttüm fişinide çektim solunda fişini çektim. Yanlız çok büyük bi sıkıntı oluyo sigara kullanıyourm işin kötüsü .boğuluyorum 0 ı çok pahalı o yüzden kalsın diyorum şimdilik.
Felicia Glx-i
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 09 Nis 2008, 23:35

hepinize çok teşekkür ederim yardımlarınız için sorun çözüldü döşemeyi söktüm kablolarını gözden geçirdim taktım ve çalıştı :)
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir