arka yazı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arka yazı

İleti silverlinemania » 30 Nis 2008, 23:37

aaaa tamda çalıcaktım şimdi hazırlanıp çıkıyodum feli avına olmadı abi ama hevesim kursağımda kaldı

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 30 Nis 2008, 23:40

sen çal yinede lazım olur LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti esercelik24 » 05 May 2008, 20:22

BU ŞEKİLDE YAZILAR VAR 1 YTL YE SATILAN HARF HARF ALIYORSUN KENDİN YAPIŞTIRIYORSUN İYİDE OLUYOR BEN DENEDİM MEMNUNUM . . .

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

İleti formenci » 05 May 2008, 20:41

Güzel olmuş isteyen varsa benim oturduğum binanın yan binasında octi a4 var yürütüyüm isteyen olursa
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 05 May 2008, 21:26

valla süper olur bana ooctinin sigortaları laagzım galiba bazıları bozulmuş

bide arkadaşlar dün elimde maket bıçagı yaklaştım bi tane felinin yanina girdim tam felinin felicia  kısmını soktüm bi baktım yanımafabia  bununda skoda armasını alıyım dedim aldım  yanında a4 octi yanında a5 octi onun yanında eski kasa süperB daha yanıma bakmadan tahmin ettim yanında kesin yeni kasa var alaca karanlıkdayım hiç bişi görünmüo nese yan tarafa gectim bi yere elledim elimde kaldı bi parca ama tahmin edemedim arkamdan birden bi ışık arabaya bi baktım beyaz bi toros ayaga kalktım üstünde yazı var tam okuyamadımda ne yazıo p po  pol poli polis ana polis arabası derken sırtımda bi jop hissettim arkamı bi döndüm koca göbekli bi adam yanındapitbull tamam abi koyacam dememe kalmadı içerdeyim üstümden herseyi aldılar ama felinin yazisini cebime koyduydum onu alamadılar onuda sana yolluyom ilk aşk sayende fbı beni arıo cek  skoda fabrikası antika gaerisinde soygun yapıom die am felinin yazısı bende
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: yozgatli ve 6 misafir