Stepne Sorunu..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Stepne Sorunu..

İleti FumeS » 31 May 2008, 21:12

Merhaba ArkadaşLar;
Problemim şu: BagaJda Stepnenin yerine tüp gözükmesin diye düşünmeden simit tüp taktırdım. Ama Stepne ortada kaLdı :( BagaJda duruyor bunu nasıl nereye sabitleyebilirim bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

FumeS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 31 May 2008, 21:20

walla hocam sürekli şehiriçi kullandığım için evin bodrumuna salladım gitti .Şehirlerarası gidersemde arkaya bi yere atıyorum lastiği.Bugüne kadar da patlamadı .inşallah istetmeye ihtiyaç duymam yoksa iş kötü
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 31 May 2008, 21:21

maalesef bagaj küçük olduğu için bi yere sabitlemen zor.
mecbur ortada duracak, bizim şahinde öyleydi bagajının geniş olmasına rağmen hiç bi yere sabitleyemediydim ortada duruyodu öyle...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ünsal » 31 May 2008, 22:43

bazı araçlarda gördüm hatta yeni nesil hepsi küçük tekerlek ondan alırsan kenara sabitlersin fazla yer kaplamaz veya acil durumlar için lastik onarım setleri var onlardan alıp arkadaşlar gibi istepneyi evin bodrumuna atabilirsin..Smile
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti lazianke » 31 May 2008, 22:55

arkadaşlar lütfen ukalalık addetmeyin, stepneye istetme yerine istepne desek daha doğru olur.Embarrassed

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti favo29 » 31 May 2008, 23:22

Arkadaşlar yedek lastik olmadan uzun-kısa yola çıkılmaz.
2 saatlik yolu 8 saatte kateden arkadaşınızın sözünü dinleyin.

Görüntünün kötü olması veya sabitlenmemesi bahanesini kabul etmem ona göreCool
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 01 Haz 2008, 00:36

istetme  ...
onu yazmaya  çalışacağınız kadar yedek lastik deseydiniz.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ilk aşk » 01 Haz 2008, 10:41

sizin dediğiniz gibi şehir içi yedek lastiğe gerek yok şehir dışına çıkarsanız yanınıza alırsınız . bana hiç gerek kalmadı yedek lastik  inşallahda kalmaz
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 01 Haz 2008, 12:23

[quote="ilk aşk"]sizin dediğiniz gibi şehir içi yedek lastiğe gerek yok şehir dışına çıkarsanız yanınıza alırsınız . bana hiç gerek kalmadı yedek lastik  inşallahda kalmaz [/QUOTE]
 arkadaş getz e simit lpg taktırmıştı, şehir içi stepne taşımazdı, uzun yolda taşırdı, işim garibi zaten bagaja uzun yolda daha çok ihtiyaç oluyor...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti cakmak » 01 Haz 2008, 13:04

Arkadaslar ,

simit tüp taktırdım çünkü:

1) stepnenin yerini yük durumuna göre değiştirebiliyorsun, tüpü değiştiremezsin

2) büyük yükün olduğunda stepnenin üstüne arka koltukları yatırabilirsin, diğer depo olsa yapamazsın

3) kısa mesafede yüke göre stepneyi çıkarabilirsin, diğer tankı yapamazsın.

Hatch-Back arabalarda sorun kacınılmaz ama tüpün ekonomisi daha önemli. Tüpü ruhsata işletirken önümde bi mercedes E-320 duruyordu merak ettim bagajı actırdım adam kocaman tüp taktırmıs bagaj bizim feliciaların ki kadar kalmıs..

Son söz olarak diyorum ki iyi yapmışsın simit taktırmakla.. ona ju bazı ciplerin arkasındaki gibi bi kılıf ayarla, pasa pasa bin...

Cakmak
cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FumeS » 02 Haz 2008, 10:56

[quote="cakmak"]Arkadaslar ,

2) büyük yükün olduğunda stepnenin üstüne arka koltukları yatırabilirsin, diğer depo olsa yapamazsın

Hatch-Back arabalarda sorun kacınılmaz ama tüpün ekonomisi daha önemli. Tüpü ruhsata işletirken önümde bi mercedes E-320 duruyordu merak ettim bagajı actırdım adam kocaman tüp taktırmıs bagaj bizim feliciaların ki kadar kalmıs..

Son söz olarak diyorum ki iyi yapmışsın simit taktırmakla.. ona ju bazı ciplerin arkasındaki gibi bi kılıf ayarla, pasa pasa bin...

Cakmak
[/QUOTE]

Cakmak arkadaşım saoLasın stepneye kLıf ayarladım gayet güzel oldu :)
FumeS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 02 Haz 2008, 11:36

nasıl kılf anlamadım foto koyarmısınız benim forman de de  aynı problem var.
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 02 Haz 2008, 12:53

[quote="cakmak"]Arkadaslar ,

Cakmak
[/QUOTE] 

Benim bildiğim e320 dizel olması lazım

yedek lastiği bende taşıyorum deri kılıf aldım bende minik lastikler var adını bilmiyorum c-max ler felan var bagajın yarısını kaplıyor lastik birde kapalı yerlere girerken bakıyorlar o zaman sorun çıkıyor üzerine özel güvenlik yazan montumu atıyorum çıtları çıkmıyor ama mecburen taşıyosun
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 02 Haz 2008, 13:20

bende simit yaptırdım bagaj büyük ama açınca tüpü görüce araba uzaylı gibi geliyo bana görüntü kötü
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir