UStalar YArdım ACİL ! Motor yağında SU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UStalar YArdım ACİL ! Motor yağında SU

İleti KORKMAZ » 05 Arl 2012, 09:48

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. YASİN sorun çözüldü dedin banada yardımcı olabilirsen sevinirim. skoda pkap aracım var motor yağına su karışıyo ve araç su eksiltiyo yağ bal köpüğü rengi alıyo, aracın çekiş sıfır bende ilk gitdiğimde motor kapak contası dendi çin malı kapakla eski kapak değişti aynı sıkıntı 1 ay geçmeden devam etti hala motor yağına su karışıyo araçta dediklerine göre komprosör var diyorlar. karbiratörü baştan bakımını yaptırdım araç benzinle çalıştıktan sonrada istop ediyo sebebide komprosör yapıp benzini yukarı üflüyormuş.

KORKMAZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: hacı
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda pkap

İleti KORKMAZ » 05 Arl 2012, 09:57

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. YASİN sorun çözüldü dedin banada yardımcı olabilirsen sevinirim.
skoda
pkap aracım var
motor
yağına
su
karışıyo ve araç
su eksiltiyo yağ bal köpüğü rengi alıyo, aracın çekiş sıfır bende ilk gitdiğimde
motor kapak contası dendi çin malı kapakla eski kapak değişti aynı sıkıntı 1 ay geçmeden devam etti hala
motor
yağına
su
karışıyo araçta dediklerine göre komprosör var diyorlar. karbiratörü baştan bakımını yaptırdım araç benzinle çalıştıktan sonrada istop ediyo sebebide komprosör yapıp benzini yukarı üflüyormuş.
KORKMAZ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KORKMAZ » 07 Arl 2012, 10:45

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. YASİN sorun çözüldü dedin banada yardımcı olabilirsen sevinirim. skoda pkap aracım var motor yağına su karışıyo ve araç su eksiltiyo yağ bal köpüğü rengi alıyo, aracın çekiş sıfır bende ilk gitdiğimde motor kapak contası dendi çin malı kapakla eski kapak değişti aynı sıkıntı 1 ay geçmeden devam etti hala motor yağına su karışıyo araçta dediklerine göre komprosör var diyorlar. karbiratörü baştan bakımını yaptırdım araç benzinle çalıştıktan sonrada istop ediyo sebebide komprosör yapıp benzini yukarı üflüyormuş.
KORKMAZ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bülent Elibol » 14 Arl 2012, 20:04

Ben Skoda'cı Bülent usta.Blok çatlak olabilir.Karteli söküp eksantirik miline doğru bakın.Ama baştan fan çalışıncaya kadar arabayı çalıştırın.Sonra karteli sökün.Bloktansa eksantiriğin altına doğru su gelir.
Onları yazmasaydın neye bakardık ? İlk önce silindir kapağındaki üüç tane tapaya bakardık.Sonra silindir kapak contasına bakardık.En son karteli söküp gömleklerin altına bakardık.Su gelip gellmediğine bakardık.Numaram 05355216500 istersen arayabilirsin.Selam
Tekirdağ/Çorlu Skoda'cı Bülent Elibol Zafer Mah.Yeni Sanayi Sit.Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad.No:2 A8-11 Blok
GSM:05355216500
www.skodacorluservis.com
ototeknikcorlu@hotmail.com
Bülent Elibol
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Elibol
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia Combi 1.3 Mpi

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi