YAŞARSAN ANLARSIN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YAŞARSAN ANLARSIN

İleti fycky » 28 Haz 2008, 17:26

nasıl servisin yediği halt ya bu böyle mi olmalı mıchelin denen şahsiyetler servis ücretini versinler adamların ben anahtar teslim alıyorum.her şey dahil gidiyorum yok nitrojen yok cant eğri tamam ben size lastik taktırıyormuyum evet.peki cantım egri ise takmış oldugunuz lastiklerde problem çıkınca garantiye giriyormu yok ne anladım ben it itin kuyruguna basmaz dostum servisde aynı adamın adamın kullandıgı kelime 6 tane adam çalıştırıyorum almak zorundayım siboplar bu lastiklere uygun degil miş degişmesi lazım bunları benle neden muhattab ediyorlar lastik fiyatlarının üstüne eklesinler açıklama yok izahat yok sonra mıchelinin hatası degil mi DÜNYA MARKASI BİR FİRMA İSEN ADINI LEKELETME KALİTELİ SERVİSLER KOY HİZMET YAP BANA KİMSE SAVUNMASIN BEN LASTİKCİYİ BİLEMEM BENMICHELİN BİLİRİM LASTİKCİNİN LEVHASIDA BÜYÜK PUNTOLARLA mıchelin YAZIYOR.BEN TEK SUÇLU BİLİRİM ADI ÇIKMUŞ YA NAYLON SATSADA SATAR BU SAATTEN SONRA REHAVETE KAPILMIŞLAR YANİ TEMPRA OLMUŞ BUNLAR DOSTLAR

fycky
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir