Felicia Modifiye Parcaları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Modifiye Parcaları

İleti Ufuk KAPLAN » 16 Tem 2008, 20:57

Antalya'da olsan sana cok yardımım dokunurdu ama uzaktan uzaga pek faydam olacagini sanmiyorum..

logo iptalinide bi kaportacıya git. cok para almaz..

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 16 Tem 2008, 21:04

[quote="Balki, Burak"]Bu guzelde nasıl yapıcaz ıste sorun o logo ıptalı nasıl yapılır pahalı olurmu yaklasık ne kadar tutar[/QUOTE]

ben kendim yaptım, 10 ytl boyası, fiber+macun 5ytl, astarı 10 ytl ( ama boyayla astarı sadece logo iptali için değil bi kaç yer içinde bayağı bi kullandım rutuş vs.. şeyler için )

resmide bu;

ama yapamam dersen ufuk abinin de dediği gibi pek bişey tutmaz...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Balki, Burak » 17 Tem 2008, 11:43

Ben en iyisi bi kaportacıya yaptırıyım :) Yardımlarınız ıcın tesekkurler yaptıktan sonra resm cekıp koyarım
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti sonerx » 17 Tem 2008, 12:23

Arabalarımızı orjinal halinden çıkarıp çirkinleştirmek yerine o paraya aç insanlara yardım edebiliriz bence.
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti Balki, Burak » 17 Tem 2008, 12:29

Burda zaman harcamak yerıne o ac ınsanlara dua edın o zaman :) Yardımlarını yapan yapar..İbadet gizli yapılır.Herkes neyın ne oldugunu bılıor burda..Konuyu yanlıs yerlere goturmeyelım lutfen
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 17 Tem 2008, 12:33

[quote="sonerx"]Arabalarımızı orjinal halinden çıkarıp çirkinleştirmek yerine o paraya aç insanlara yardım edebiliriz bence.[/QUOTE]

herkesin bir hobisi vardır, mesela siz kendi hobinizi yaparken düşünüyormusunuz ben bunu yapmayayımda aç insanlara yardım edeyim diye??? hayır...
bizim hobimizde bu, yeri geldiğindede yardımımızı yine ederiz...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Balki, Burak » 18 Tem 2008, 11:07

Sabah yanı yarım saat once arabamı karburatorcuye bıraktım...Bujıler degısecek memler degısecek karburator temızlenecek...Sımdı benım anlamadıgım bır nokta..B temızlemeden ve parca degısımlerınden sonra motorumda ne gıbı degısıklıkler olur
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 18 Tem 2008, 13:55

?????
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 18 Tem 2008, 16:03

KİMSE BİŞEY BİLMİOMU YA
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonerx » 18 Tem 2008, 16:18

Benim hobim balık tutmak ve o şekilde balık ihtiyacını karşılayarak aile bütceme katkıda bulunmak.
İbadet gizlidir ama tebliği açıktır.Zaten herşeyi gizli yapa yapa ortadan kaldırır olduk.Koca bir okul yaptırıp oraya isminizin verilmesi niye gizli olsun ki.Benim niyetimi Allah bilir,Adımın riyasızca oraya yazılması ve hayır yapmanın reklamının (hayır yapanların sayısının artırılması maksatıyla)yapılmasında bir sakınca yoktur sanırım:

Ayrıca kardaş,senin buji vb şeylerin değişmesi ile araçının çekişi artacak motor sesi tatlanacak ve yakıt sarfiyatı azalacaktır.
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti Balki, Burak » 18 Tem 2008, 17:02

Bak sonerx arkadasım..Dusunce stılımız aynı...Ama hayatta zevk aldıgımız seylerde var...Yardımını yaparsın zevk aldıgın seylerıde yaparsın bnun bı sakıncası yok..Keske herkes senın benım gıbı dusunse o zaman ac ınsan olmazdı...Ama benım bı tamon taktırıp taktırmamamla hıcbı ınsan doymaz...Yardımımızı yapalım ama zevklerımızıde yapalım...Benım gorusum budr..Hea soyle bı durum olur...kımseye yardım etmez parasını hep bos yerlere harcar o onun gunahıdır...O zaman ona soylenıcek onu dogru yola goturecek 1 2 cumle soylenmesı dogrudur...Ama dıkkat ettım bu sıtede ALLAH adı kımsenın agzından dusmuyor bu mukemmel bısey...Yanı o kullandıgın cumlelerı baska sıtelerde kullanman daha faydalı olur ki bende baska sıtelerde sıklıkla bahsedıyorum ve o sıtelerde onlarca ınsandan bu cumlem yuzunden kufur yıyorum :) Umarım derdımı anlatmısımdır...allah yolunu acık etsın
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 18 Tem 2008, 19:42

Felicia arabama perfprmans egzoz taktırıcam pazartesı gunu arkadasımda 2 kapılı proton var super ses cıkıo taktıran varmı arkadaslar?? 100 ytlye halledıcem
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 19 Tem 2008, 12:16

Arkadaslar dun arabamı aldım...Buyuk bır degısıklık var arabada ılk once sesınde 2500 3000 devır arasında gıderken onceden cok cılız ıgrenc bı ses cıkarıodu..Sımdı gayet tok br ses cıkarıor ılk defa aracamın motoru oldugunu hıssettım :) 3000 devırden sonra zaten araba bana bas bana bas dıe bagırıo tahrık edıo ınsanı :) Kalkıslarını falan bızım Halıcıoglundakı tunelde denedım...Tamırden oncekı denememde tunel boyu full basmama ragmen 100 kmyı zar zor yakalardım..Dunku denememde 140ı cok rahat gordu.ılk ıslem halloldu sımdıkı amacım araca performans egzoz taktırmak...onun ıcınde 80 ytl fıyat aldım...Ancak dun servıste gordugum Fiat Stilo beni bir kez daha arabamdan soguttu:d Muhtesem bır arac cok begenıorum ıns bırgun benımde oyle bır aracım olur
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ufuk KAPLAN » 19 Tem 2008, 15:42

Bence aç insanlara yardımı porshce'ye ferrariye, lamborghini ye binen vatandaslara söylemeli.. 1 trilyonluk arabaya biniyor adamlar.. bizimkisi 5-6 milyarlık araba.. 1 trilyonla ben hiç çalışmadan 15 sene yaşıyabilirim hesabıma göre..
ama biz hiç diyormuyuz adama bak su arabayı alacagina acları doyursa diye..

Çalışıp kazanan yardımınıda yapar, zevkinide.. bu böyledir.

herkes kendisi kazanır kendisi yer.. öyle ben açım bi ekmek parası diyenlerede cok gıcık olurum..

Hadi görünür rahatsılıgı olanlara yardım etmeden gecmemde, is yerine gelipte ekmek param yok diyen, taş gibi insanlar var..

daha gecenlerde tv de cıktı, dilenci yakalanıyor, sorgulamasında üzerinde 3 tane daire cıkıyor..

kime güvenip kime yardım edeceksin..

soner arkadasim kusura bakma ama mesajın bana ters geldi..

1ben eşşek gibi çalışıp para kazanıyorsam, her haftanın 3 günü şehir dışında kelle koltukta geziyorsam, bu parayı zevkime harcamasınıda bilirim..

Çalışan insan aç kalmaz. Yattığın yerdede kimse para kazanamaz.

Yanlış bir lafım olduysa simdiden kusura bakmayın.

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 19 Tem 2008, 15:46

Helal olsun ufuk abi çok güzel konuştun.ClapClapClap
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti Balki, Burak » 19 Tem 2008, 16:28

Ufuk arkadasta haklı tabı ama gercekten paraya ıhtıyacı olan ınsanlar var...Bırkac dılencı ( hırsız ) yuzunden o ınsanlarıda aynı kefeye koymak yanlıs...Durum boyle arkadaslar daha oncede dedıgım gıbı bu konunun konusaulması gereken yer burası degıl...Eger cok tartısmak ıstıyorsanız bır konu acıp orda tartısınız..Sizden tek ricam budur...Topic kirletmeye gerek yok...
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir