juri başkanı Ünsal ve minik :Sizlere teşekkürler.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

juri başkanı Ünsal ve minik :Sizlere teşekkürler.

İleti mura73 » 20 Tem 2008, 23:47

juri başkanı Ünsal  ve minik :Sizlere teşekkürler.
Tavsiye ettiğiniz gibi geçtiğimiz cuma günü özdaş skoda servise gittim.

tüm problemler çözüldü.gelen sesler kesildi.tam bir bakım yapıldı.ön balatalar,disklere bağlı burçlarmıdı nedir çat çat ses yapıyordu bunlar değişti.motordan gelen eksoz arasındaki lastik sese neden oluyormuş erimiş bu değişti.ses kesildi.vites keçesinden yağ kaçırıyordu yapıldı.tüm lastikler söküldü yağlandı.motor yağı ,yağ filtresi ,hava filtresi değişti.Distiribütör temizlendi ve tevzi makarasi değişti.sibop ayarı yapıldı.gaz teli takılma sorunu vardı değiştirmeye gerek bulmadılar temizlemek yeterli dediler.Bujilerdede sorun olmadığını değiştimeye gerek olmadığını söylediler.sis camı kırktı değişti arka stop yanmıyodu ampulu dağişti.Birde arka stop camında delik vardı camı değiştirelim dedim ama sami usta sağlıklı olmadığını yapışmadığını düştüğünü söylediler.kırmızı bir stop camından yama yaptı çok güzel oldu.Sonrada motoru bir güzel mazotla yıkadılar motor çil çil oldu ellerine sağlık .

Hesapta da yardımcı oldular bazı şeyleri yazmadılar bile indirimde yaptılar allah razı olsun .Skodası olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. 

mura73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 21 Tem 2008, 01:22

ben ünsal ve minik Embarrassed önce miniktim şimdi ünsal oldum Tongue sevindim işleriniz halolmuş ustamız sağolsun hiç üzmez bizi herzaman telefon açıp yardım alabilirsiniz her konuda yardımcı olur...

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ndamkaya » 21 Tem 2008, 10:28

bende gitti c.tesi cünü baya bir ilgilendi sami usta sağ olsun. haftaya tekrar gideceğim arabanın bakımı için .
ndamkaya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 21 Tem 2008, 11:09

arkadaşım bu bahsettiğin tüm bakıma ne kadar verdin sormamı hoş karşıla çünkü antepte deli olacağım bu arabadan anlayan adam akıllı usta yok kafama gelirse valla atlarım arabaya izmire basarım arabanın nesi var nesi yok yaptırırım. ayrıca kaporta işlerinede bakıyormu acaba
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 21 Tem 2008, 23:52

[quote="kmustafat"]arkadaşım bu bahsettiğin tüm bakıma ne kadar verdin sormamı hoş karşıla çünkü antepte deli olacağım bu arabadan anlayan adam akıllı usta yok kafama gelirse valla atlarım arabaya izmire basarım arabanın nesi var nesi yok yaptırırım. ayrıca kaporta işlerinede bakıyormu acaba [/QUOTE]

yapar ustamız hiç üzmez sağ olsun kendi yapamasada yaptırır teslim eder (kaportacısı yok ama ) telefon aç yaptıracağın işleri sor ne tutar bilgi al sonra benim selamımı söle Wink memnun kalmassan bütün hesabı ben ödeyecem o kadar sağlam ustadır...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 21 Tem 2008, 23:54

[quote="ndamkaya"]bende gitti c.tesi cünü baya bir ilgilendi sami usta sağ olsun. haftaya tekrar gideceğim arabanın bakımı için .[/QUOTE]

feliciamıydı aracınız konuştuk özgürle ,,,
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 22 Tem 2008, 01:06

hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti mura73 » 23 Tem 2008, 16:59

arkadaşım 130 liraya mal oldu.30 lirası işçilik içinde. çok küçük şeyleri yazmadılar bile.bir kısmını nakit verdim geri kalanınıda karttan geçtiler.selamlar.
mura73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bagci35 » 23 Tem 2008, 19:11

bence yapılanlara göre fiyat süper.benim octavia nın garantisi bittiği gün ben de sami usta cı olacağım.
bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 24 Tem 2008, 02:17

[quote="bagci35"]bence yapılanlara göre fiyat süper.benim octavia nın garantisi bittiği gün ben de sami usta cı olacağım.[/QUOTE]

şüpheniz olmasın...Thumbs%20Up
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 22 Kas 2008, 12:05

bugun yine sami ustanın yanındaydım kahvemi içtim aracımın fişekleri değişecekti onun için gitmiştim her zamanki güler yüz ve hizmet büyüksün sami usta Thumbs%20Up

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 22 Kas 2008, 12:21

işte unsal abi farkı kimseye benzemez,izmirin bir numaralı adamı,artık bıkacak hep aynı sozleri soyluyoruz yazdıklarımızıda okumaz çunku herkes aynı şeyi soyluyor..10 numara insan
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti ufuk » 22 Kas 2008, 13:44

yolum düşerse gaziemir tarafına mutlaka uğrayacağım.
ufuk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FLEYLAK » 25 Kas 2008, 09:55

Bende elime üç beş kuruş geçince sami usta ya gitmeyi planlıyorum
Belki o çözer dertlerimi

Bir daha tel alabilirmiyim?
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 25 Kas 2008, 12:44

[quote="FLEYLAK"]Bende elime üç beş kuruş geçince sami usta ya gitmeyi planlıyorum
Belki o çözer dertlerimi

Bir daha tel alabilirmiyim?
[/QUOTE]
Madem bugün doğum günün, hediye olarak sorunu cevaplayacak bilgiler içeren link vereyim;http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=911

Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti ünsal » 25 Kas 2008, 23:10

servis ve yedek parça bölümünde telefonu ve adresi var rahatlıkla arayıp kafanıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz ...(skodam.com'dan olduğunuzu söylemeyi unutmayın...) 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 25 Kas 2008, 23:20

Sami ustayı görmek kısmet olmadı  ama oğlu Süleyman dükkandaydı bende birçok yedek parçamı  onlardan aldım..  ayak üstü yapılacak bir iki  ayarlama içinde yardımlarını almıştım..

çok çok memnunum 

özellikle bulunmasını  hiç ummayacağım  plastik parçalar tapalar lastikler contalar  gibi  detay  parçaları orda bulmak hoşuma gitmişti..

hatta  Süleymanla üstkattaki  yedek parça bölümüne çıktığımda  alışveriş  hastalığı olan kadınlar gibi  parça alıp stoklamak istediğimi farkedince  kendimi zor atmıştım alt kata LOL

özetle özdaş skoda hem Torbalıya giderken ve gelirken yolumun üzerinde olması sonucu sevdiğim ve tüm sorunlarımı hallettriebileceğimi gördüğüm bir servis.

İzmir li Skoda cıların aklında bulunsun.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir