benim dertlerim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benim dertlerim

İleti tunsew » 13 Ağu 2008, 01:31

[quote="baha"]yani gerçekten şans işi bunlar benim babam sürücü kursunda direksiyon eğitmeni palio kullanıyorlar 2006 model kullandığı en son tiplerinden araç 104000 de hep acemi kullanmış yani arabanın kocası belli değil .bakım aralıkları 20000  de bir şu ana kadar değişenler kayışlar, lastikler, devriyaj egzost yani eksra hiç bir masrafı çıkmamış şans diyeceğim ama 3 palioları var 3 ü de mi böyle olur geçen beni bir yere bıraktı inanamadım arabada ses yok fısır fısır şu an baz modeli 18000  çift airbag klima abs lisi 22800 kaportası gerçekten sağlam en azından çarpışmada feliciadan iyidir bence fabiayıda zorlar yenileri hariç yaniparça olarak skodadan sorunsuz ucuz her yerde mevcut satmaya kalk gidiyor bu sitede inanın birbirimizi kandırıyoruz fabia şöyle felicia böyle ....fabialar felicialar dökülüyor çok masraf çıkarıyor çevreden ve sizlerden edindiğim izlenimlere göre yazıyorum skoda alan masraf çıktımı hiç ağlamasın parçalar çok pahalı saygılar[/QUOTE]

doğruya doğru

Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir