Fabia için pandizot

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia için pandizot

İleti miyidogan » 18 Ağu 2008, 02:19

Arkadaşlar pioneer 20 cm lik 2090 hoparlörüm var 2 adet bunları arka -daki standart hoparlör yerleri küçük olduğu için kullanamıyorum. Fabia için hoparlör montajı yapılacak pandizot var mıdır hazır ? Ya da aranızda yaptırıp kullanan oldu mu?

teşekkürler.

miyidogan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 18 Ağu 2008, 03:12

ilk başta marangoza gidiyorsun panzolotu mdf nin üstüne koy kenarından çizerek mdf yi kestir.Arkaya oturttuğun zaman iyice koltuğa daya bagaj kapısıyla arada biraz mesafe kalıyor.Daha sonra reklam işleri yapan yere gidiyorsun onlarda kalın yumuşak lastikler oluyor onlardanda bi parça alıyorsun.Bagaj kapasıyla mdf arasında kalan yeri yapıştırıyorsun.ben üst üste 2 kat yapıştırdım .en sonda tülciye gidip çok ince siyah tül alıyorsun marangozda yada koltuk tamircisinde o tülü zımbalattırıyorsun.Sana tavsiye kolonları takmadan siyah kumaşla  mdj yi kapla daha sonra kolonları takıp ince siyah tülü kapladımı kolonlar ve mdj olduğu gözükmüyor.Biraz uzun zor gibi görünüyor ama işleri sırasıyla takip et 1 saatlik iş benimki gayet hoş orjinal oldu 2 çift oval kolon bağladım dışardan baktımı hiçbişi belli olmuyor

ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 19 Ağu 2008, 15:40

Ben hazırını aldım, ama ağır geldiği için yandaki plastik konsulların tırnağını kırdı.Onun için tavsiye etmem.Ama yinede alıcam dersen satılık pandizot var.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir